Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a feladata egy ideiglenes...

Mi a feladata egy ideiglenes gazdinak?

Figyelt kérdés
Most fognak hozni egy 3hónapos labrador keverék kislányt. Azon kívül hogy etetem,itatom,játszok vele, tanítgatom még milyen kötelezettségem van?

2012. aug. 22. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig vidd le rendesen sétálni, amiket írtál az is fontos, a lényeg hogy a kutyus ne érezzen nagy változás és jól érezze magát nálad :) és ez neked is nagy élmény lesz mert egy kutyus nagyon sok örömet tud adni, rengeteg mindent lehet vele csinálni, főleg egy ilyen kiskutyának. a lényeg hogy a séták ne 2 percesek legyenek hanem azért minimum 20 percre vidd le de ha tudod többre mer a labradornak még ha keverék is nagyon sok mozgásra van szüksége pláne ha kölyök :)
2012. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sétálni nem vihetem, mivel még nincsenek oltásai. :(
2012. aug. 22. 15:01
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Még nincsenek oltásai???????? :O Akkor hogy kerül hozzád? Ideiglenesbe is minimum egy oltással adják a kutyát.
2012. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor a lakásban bent játsz vele nagyon sokat hogy élményben gazdag legyen és akkor ez a mozgás is felér neki egy alapos sétával :)
2012. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"Csak" annyi, hogy figyelj oda rá: ne elkényeztetett és vad, de barátságos, szelíd, kezes kiskutya legyen.
2012. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Little Red, csak akkor, ha valamilyen szervezeten keresztül kapja a kutyát, de akkor se mindig...nekem is volt már ideiglenesem, egy ismerősöm felhívott, hogy talált dobozban 2 pici kutyát... nekik honnan lettek volna oltásai? :)
2012. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

A pici kutya más, mint egy 3 hónapos...


Amikor nálam van idibe kutya, akkor legalább egy veszettség ellenit kap. Ha kell, én fizetem ki, de oltások és féreghajtás nélkül....

2012. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tegnap találták egy út szélén. Aki felvette annál nem maradhatott és sehol nem találtak neki helyet.Elvileg jövő7en kapja az első oltását ha minden rendben van vele.
2012. aug. 22. 15:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kutyus. :( hogy lehet valaki olyan bunkó és szívtelen hogy kirakja az út szélére? és nem katasztrófa ha még nincs rögtön oltása főleg ha hamarosan kap egyet a kis drága :)
2012. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
ahol kevés kutya és ember jár oda leviheted egy kicsit,ha eddig túl élte az utcán ,szerintem nem pont most fog elkapni vmit, bár az első oltást várd meg azért utána meg elhagyatott helyre vidd le egy kicsit :) annyi hogy kutyával ne érintkezzen és emberek se simogassák..
2012. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!