Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szörnyű lelkiismeret-furdaláso...

Szörnyű lelkiismeret-furdalásom van, kidobjam a kutyát?

Figyelt kérdés
Ideiglenes örökbefogadója vagyok egy kiskutyának, aki őszintén szólva egy csöppet sem passzol hozzám. Mikor meg kellett adni a kritériumokat, pörgős kutyát mondtam, ehhez képest ez a kis eb egész nap fekszik, egy kilómétert nem lehet vele lefutni, mert elfárad. Próbáltam megszeretni, a pozitív oldalát látni, de nem megy:( Egyáltalán nem illik hozzám ez a kutya. Mindemellett elég komoly nevelésbeli problémák vannak, amiket tudnék hogy kezelni (az 'állandó kutyám hasonló volt, mivel ő illik hozzám, volt motiváció, leneveltem), csak egyszerűen nem érzek rá kedvet. Tehernek érzem őt, de nincs szívem visszaadni a menhelynek. Mit tegyek?

2012. márc. 22. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
86%
keress neki gazdát... amúgy olyan mint az én 6 éves shar-peiem... :D elvan,mint a befőtt... :)
2012. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
93%
Na ezt most nem értem. Nincs szíved visszaadni a menhelynek, de ahhoz van, hogy kidobd?????????
2012. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
80%
mond el amit itt leírtál és legyél más kutyunak az ideglenes befogadója:)
2012. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a kidobás alatt a menhelynek való visszaadást értettem. Nekem ez olyan, mintha kidobnám.
2012. márc. 22. 20:34
 5/69 A kérdező kommentje:
Egyébként az alaptermészetét meg lehet változtatni, hogy kicsit energikusabb legyen?
2012. márc. 22. 20:35
 6/69 anonim ***** válasza:
59%

Mi az, hogy kidobd-e?:((( Te vagy ideiglenes befogadó? Az ideiglenes az addig szól, amíg nincs végleges, ilyenkor nem kell, hogy olyan nagyon passzoljon hozzád a kutya, hiszen remélhetőleg úgysem marad nálad. Miért nem szereted így, ahogy van? Nevelésbeli problémák??? Szerintem a gazdátlan kutyák 99%-a ezzel küzd, hiszen legtöbb esetben senki nem nevelte őket. Mire számítottál, de most komolyan, amikor ebbe belevágtál?

Istenem!:(

2012. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
86%
Ok, értem. Hát igen, a legjobb lenne egy másik gazdinak odaadni végleg.
2012. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os: hogy mire számítottam? Mint írtam a kommentemben, volt egy megkötésem a menhellyel szemben, hogy energikus legyen az eb. Ehhez képest egész nap fekszik, semmihez nincs kedve.
2012. márc. 22. 20:38
 9/69 anonim ***** válasza:
79%

Az ideiglenes befogadónak az lenne a lényege, hogy rehabilitálja a kutyát.

A nyakamat tenném rá, hogy a kutya szellemi állapota romlott, amióta nálad van.


Vidd vissza légyszí', ne akarj neki rosszat!

2012. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
80%
Talán azért nincs kedve semmihez, mert érzi, hogy eleged van belőle...
2012. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!