Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem kutyaiskolába?

Elvihetem kutyaiskolába?

Figyelt kérdés
2 hós kutyusom van m ég nem akarom kutyasuliba járni vele h tanuljon(majd később) de az a helyzet h a nővérem viszi a kutyáját k.suliba... én nem vihetem el az én kutyusomat csak nézelődni szocilizálódni ???ott minden kutya oltva van . lehet h hülye kérdés de léci segítsetek:)
2009. júl. 24. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor vidd, ha már a Te kutyád is megkapott minden oltást.
2009. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 hónaposan lehetetlenség, hogy minden oltáson túl van. Nagy felelőtlenség lenne elvinni 2 hónaposan, hiába, hogy a többi bevan oltva. Így következik az oltás periódus:

8 hetesen: parvó ellen

10 htesen: combinált

12 hetesen: parvó

14 hetesen: combi

16 hetesen: coronavírus ellen

6 hónaposan: emlékeztető combi

1 évesen: kombi emlékeztető és veszetség

Majd évente egy alkalommal veszetség és emlékeztető oltás

Ez állatorvoként változó de a kiskutyák általában ez rend szerint kapnak oltást.

2009. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

választhatsz:


1. otthon tartod az utolsó oltásig, ekkor a szocializáció kissé megkésik.


2. kiviszed, és kockáztatsz, hogy hátha nem kap el semmit, de lesz egy normálisan, időben szocializált kutyád.

2009. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnám az egészségét. Az enyémet nem hordtam iskolába, és otthon is normálisan szocializálódott kutya lett, soha nem volt probléma más kutyákkal szemben. Foglalkozni kell vele. Ja azt elfelejtettem, hogy rottweiler és kan.
2009. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapos korába vittem először, oviba.
2009. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!