Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
3 éves Shih-Tzu lányról van szó. Szerintem valami baja lehet. Egész nap csak alszik, nem csinál semmit, és mindig levert. Nagyon keveset mozog. Futni szinte nem is szokott. A szüleim szerint nem muszály elvinni orvoshoz, de én azért aggódok. A ti kutyátokkal volt már ilyen?

2012. aug. 23. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
mérd meg a lázát,ha lázasak tehát gyulladás van szerveztükben akkor szoktak ilyen levertek lenni a kutyák.
2012. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon meleg van. Egy rövid orrú kutyának még nehezebb elviselni.
2012. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon megviseli a meleg a kutyákat. Várjatok míg kicsit lehül a levegő. Este vidd ki és nézd meg akkor milyen a hangulata, ha játszik, szaglászik, jó kedvű akkor nincs baja, csak melege van most .
2012. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet,hogy a meleg miatt, vizezd be és vidd ki este nézd meg akkor felélénkül e, mert a mi kutyáink is alszanak és nem csinálnak semmit egész nap,de ha bevizezük őket felélénkülnek egy kicsit, este vidd ki/le amikor már nincs annyira meleg..hétfőtől kicsit lehül pár fokkal a hőmérséklet ,lehet akkor jobban lesz..nézd meg azért a lázát ha van akkor vidd el dokihoz ha nincs akkor várjatok pár napot és próbáljátok hűteni :)
2012. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mióta csinálja ezt?

Az én kutyám is egész nap pihen ilyen melegben, enni is csak este eszik. (amúgy reggel is szokott kapni) Ha csak mostanában ilyen lehetséges a meleg miatt van. Próbáld kora reggel és késő este elvinni sétálni, amikor már vagy még hűvősebb van és nézd meg hogyan viselkedik.

2012. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!