Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány centire nő meg a MINI...

Szandra11 kérdése:

Hány centire nő meg a MINI havanese?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Mivel mini havanese nem létezik, ezért erre a kérdésre nem lehet válaszolni.
2012. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Pontosítva: Hány centire nő meg egy NEM LÉTEZŐ kutyafajta?
2012. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

de létezik mutatok róla képet is [link]

és ő már kifejlett és kicsi

2012. aug. 23. 19:44
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Ember havanesem van, de olyan nincs h MINI..:D Ami a képen van nem havanese és még kölyök is.. Az én kutyusom az alomban a 2. legkisebb volt, most kb 40cm hosszú és 20 cm magas(nem érdekel, hogy nem így kell mondani nem tudom a szakszavakat..). De egy átlag havanese ennél nagyobb..
2012. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez a mini mánia kicsit idegesítő !!!

Se mini havanese,se mini yorki,se mini csivava nem létezik!! Aki nem tudja elfogadni,hogy egy kutyából egy méret van (kivéve uszkár,snaci,spitz) az vegyen hangyát!! Az elég mini?? ja bocs az is túl nagy akkor vegyél mini hangyát!!!

2012. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Winner of Royal Hill ***** válasza:
77%

A képen egy kölyökkutya van.

Ha a kutyád "mini" az annyit jelent alsó mérethatáron aluli.Tehát tenyésztésből kizáró hibával rendelkezik!!!

Itt a fajatastandard, olvasd el!

[link]

Na ami az ebben meghatározottól kisebb azt hívják a tudatlanok,meg a megetethető nemondommik MINI-nek!

2012. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

nah... szóval a mini havaneseről annyit h nekem van olyan ismerősöm akinek 1-2 kilós a kutyusa, de ismerek olyan havanese tulajdonost akinek 8 kiló a kutyája, mind2 ismerősöm azt mondja h az övé az igazi havanese, de törzskönyvet eddig én még egyikről se láttam, úgy h valóban létezik 1-2 kilós havanese, de azok nem törzskönyvezettek és nem fajtatiszták, de igaz ami igaz úgy néz az 1-2 kilós kutyus, mint a 8 kilós és az én 4,5 kilós havanesem volt kiskorában...

szal, olyan h mini havanese nem létezik, de valóban van kisebb és nagyobb típus is belőle, bár azok nem fajtatiszták és törzskönyvük nincs mégis megszólalásig hasonlítanak a fajtatiszta havanesere

2012. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 VBeata81 ***** válasza:
90%
Valóban nincs olyan, hogy mini havanese. A havanese 23-27 cm marmagasságú kutya, tűréshatár 21-29 cm. És legyél nagyon óvatos azokkal, akik mini kutyát hirdetnek bármely fajtából, mert nagy valószínűséggel egy szaporító akar rád sózni egy beteges, túltenyésztett, esetleg keverék kutyát! Ha kisebbet szeretnél, mint a havanese, vegyél máltait, az rokon fajta. De nagyon körültekintő legyél, mert kutyát hosszú időre választasz. Ne hagyd magad átverni!
2012. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Mini jelzővel azokat a kutyákat illetik, amelyek túl kicsik és nem lenne szabad őket tenyésztésbe venni. Pl már van mini francia bulldog, mini shar pei, nem sokára megjelenik a mini ír farkas is :S
2012. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

úristen már havanese fajta lesz a következő akivel hírdetni fogják ezt a génhibát?? Unalmas már a yorkie mi?

Legközelebb mi lesz mini dán dog?

Így is egyre több vakarcs acsarog ránk az utcán a gyenge idegállományuk és a gazdi hercegnő pozicíó miatt,hajrá gyarapítsuk még..

És remélem érzed az irónia szagot kérdező,nem leszel olyan sík hülye mint a leendő szaporítód!

2012. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!