Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány centire nő meg a MINI...

Szandra11 kérdése:

Hány centire nő meg a MINI havanese?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 19:33
1 2
 11/15 Winner of Royal Hill ***** válasza:
86%

Na egy mini német(!!!)dogra beneveznék :)

A nagyok mellett jól mutatna egy toy dog is :D

2012. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
1. nincs MINI havanese 2. lehet fajtiszta kutya attól függetlenül h nincs törzskönyve 3. Lehet fajtiszta 3kg-os kutya ... amúgy már nem azért ... De itt vaki azt moondta h ismer egy 8 és egy 3kg-os havanese-t már nem azért ez attól függ h ki hogy eteti attól függetlenül lehet fajtiszta -.-
2012. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden 8 kilós "havanese" kövér...


És fajtiszta minden kutya (jóesetben, bár ez a csehszlovák farkasra nem teljesen igaz), mivel az apja és az anyja is kutya, egyikük se nyúl vagy medve. A fajTAtisztaság meg igenis tk kérdése, mivel csak azzal tudod bizonyítani, h nincs benne más fajta kutya is.

2012. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én is ismerek egy 7 kg-os havanese-t , de tk-s ,a tenyésztő ivartalanítási kötelezettségel adta el, ő volt a legnagyobb az alomban..


nekem 5 kg körüli havanese-m van :)

2012. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs MINI havanese viszont őgy tűnik a yorkie és csivava tényleg unalmas mert már láttam hirdetve a házunknál mini német juhászt és mini huskyt. Te pedig kérdező ne legyél már olyan h.lye hogy egy kölyök kutyáról raksz nekünk képet ami +-ba NEM havanese.
2012. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!