Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terirer lepcsozhet?

Yorkshire terirer lepcsozhet?

Figyelt kérdés
Most koltoztunk az 5. Emeletre és attól félek servet kap.3 evés és kb 1-1.5kg
2012. aug. 23. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy táv az az 5. emelet neki ha még a 2.-on laknál az nem lenne annyira vész .. ott a lift vagy ha nincs akkor a kezedbe leviszed.. ennyi az egész.
2012. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy yorkit simán levihetsz a kezedben vagy kistáskában is, de egy kis lépcsőzés nem árt meg. Lift van?
2012. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha rossz a lift, én a 9. emeltre hozom fel a 8-9 kilós tacsi keverékemet KÉZBE. 45 kiló se vagyok.

Nem fogsz belehalni, ha napi hatszor 2 percet a kezedbe viszed a 1,5 kilós kutyát. Fiú létedre.

2012. aug. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a másodikon lakuk, és a yorkim 4 kg. De akkor sem hagyom, hogy lépcsőzzön, hanem kézben viszem. Napi 3-4 séta alkalmával föl-le lépcsőzni, az nagyon megterhelné a gerincét.
2012. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindig kézben viszem,csak néha sétálni akar és ezért kérdeztem
2012. aug. 24. 12:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, néha az enyém is úgy dönt önkényesen, hogy inkább felrohan magától:) Annyi belefér.
2012. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!