Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen markaju konzerv a...

Milyen markaju konzerv a legjobb kistestu kutyanak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Semilyen, a konzervek 80-85%-a víz. Száraz tápot a kutyának vagy főzz neki magad.
2012. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szaraztapot kap, meg neha valoban fozunk neki de gondoltam kell egy kis valtozatossag, tudom hogy hany szazalek viz, ezert nem is magaban akartam neki adni, hanem kiegeszitesnek, hogy ne unja meg az etelet, azert koszonom a valaszt :)
2012. aug. 25. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, ha normálisan adagolod, tehát csak egy keveset kap a normális kajájába. Annyira kevés benne a szárazanyag, hogy az igazából nem árthat sokat. Ettől függetlenül én a középkategóriát keresném, nem a pedigrét és társait, de nem dől össze a világ akkor sem, ha a sarki boltban kapható Buksit kapja.
2012. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
A kutyák nem tudják megunni az ételt...gondolj bele ha a farkas megunta volna a húst...
2012. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Maxitabi ***** válasza:
75%
A legjobbak a porta 21,landfleisch, rinti,applaws,almo nature,grau,evagers,bozita,happy dog színhús stb. Összetételében hús legyen, max egy kis rizs zöldségekkel. Tilos: cukor bármilyen formában, adalékok, szinezék, tartósítószer.
2012. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Tilosnak konzervben is az a tilos nem, mint a szaraztapban, mert akkor tudom mire kell figyelni. Hat meg meggondolom akkor ezt a konzerv dolgot, az alapjan amiket irtatok es jobban belegondolva lehet h nem fogom rendszeresiteni, de azert egyszer kiprobalom. Azt pedig tudom hogy a pedigree meg ezek nem jok szaraztapba sem, soha sem vennnek ilyen szemetet a kutyamnak. Acanaval etetek.
2012. aug. 26. 13:30
 7/7 Maxitabi ***** válasza:
67%

Magyarországon "mindenki" a szárazra esküszik és leszólják a konzervet.. Én német fórumokat olvasgattam, ott meglincselik azt, aki száraztápot ad- BARF etetést alkalmaznak és kimondják, hogy a száraz okoz lepedéket a fogon..

Ha az ajánlott konzervekből hetente 3x adsz, azzal csak jót teszel-ha bírja az emésztése- de a hús csonttal a legjobb mellé.

2012. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!