Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz milyen megbízhatóak az...

Igaz milyen megbízhatóak az expresszen hirdetők?

Figyelt kérdés

Pár napja erre a hirdetésre találtam: [link]

Majd utána erre: [link]

Hogy kérhet valaki 30 ezret egy kutyáért úgy, hogy tudja, hogy beteg? Szerintem ennél nagyobb szemétség nincs!

Kérek mindenkit, hogy ne vegyen ilyen helyekről kutyust mert ezzel csak a szaporítókat gazdagítja.



2012. aug. 25. 15:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%

Én az expresszen találtam rá a kutyikámra. Nagyon megbízható volt akitől vettem... Makk egészséges a kutyus. Nemsokára egy éves lesz.

Nem minden eladó ilyen...

2012. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Elnézést tévedtem.Az átvert gazda 50 ezerért vásárolta meg a beteg kutyát íme: [link]
2012. aug. 25. 15:15
 3/19 anonim ***** válasza:

Felébredtél??

Amúgy ismerek kutyát, amelyet neves tenyésztőtől vett a gazdája.Tudott betegséggel 120 E forintért.

Könnyen meglehet a szívet lágyítani sajnos.

2012. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De én nem mernék kockáztatni.ki tudja később milyen egészségügyi gondjai lehetnek.De ha szerencséd van és tényleg lelkiismeretes gazdától van a kutyád akkor te kivétel vagy.
2012. aug. 25. 15:16
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
És mi a kérdés? Aki hülye az hülye és át lehet verni. Nem az expresszet kell szidni, mert ott is hirdetnek ugyanúgy tenyésztők is. Szidd azokat akik olcsón akarnak drága/jó/szép kutyát. Ne egy weblapot...
2012. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem felébredtem... -_- Régóta tudom, hogy ilyen kutyákat árulnak itt....DE még nem láttam rá példát mert sose beszéltem az olcsón vásárolt kutyák gazdáival.
2012. aug. 25. 15:18
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg ha látta már az elhozatalnál, hogy beteg, akkor miért vitte el?

Nem úgy működik, hogy amíg megnézi jól van ahogy haza viszi rosszul lesz mint egy gép...

Már akkor is beteg mikor elviszi. Ne vigye el, ennyi. Tanuló pénz, legközelebb megnézi, hogy TÉNYLEG tenyésztőtől veszi-e...

2012. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez felhívás... Mert így legalább néhány emberrel tudathatom akik még nem ismerik az ilyen hirdetőket.És remélem, hogy nem fognak a jövőben vásárolni.Nem arról van szó, hogy aki hülye az hülye mint ahogy írtátok...hanem arról, hogy tudatni kell velük mert különben egyre több kutya kerül veszélybe.
2012. aug. 25. 15:21
 9/19 anonim ***** válasza:
Aki nem akar vagyonokat fizetni egy kutyáért, az ugyanúgy leszarja, mert sok olyan kutyát lát akik meg tökéletesen jól el vannak semmi bajuk.
2012. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj.Meg az, hogy nem tudok mit tenni ez ellen.Pedig annyira sajnálom az ilyen kutyákat.Most is fel akarom hívni a figyelmét az embereknek, hogy ne vásároljanak expresszről kutyát erre leszedik a fejem....-_-
2012. aug. 25. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!