Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz milyen megbízhatóak az...

Igaz milyen megbízhatóak az expresszen hirdetők?

Figyelt kérdés

Pár napja erre a hirdetésre találtam: [link]

Majd utána erre: [link]

Hogy kérhet valaki 30 ezret egy kutyáért úgy, hogy tudja, hogy beteg? Szerintem ennél nagyobb szemétség nincs!

Kérek mindenkit, hogy ne vegyen ilyen helyekről kutyust mert ezzel csak a szaporítókat gazdagítja.



2012. aug. 25. 15:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kérdező,hidd el,hogy tenyésztőtől is lehet beteges kutyát venni...Mi már visszafizettük mindjárt másfélszer a vételárát az állatorvosnak és gyógyszerekre,s még most is kétnaponta járunk vele a dokihoz,mert állandóan kiújul a nyavalya...S ahogy kinéz,nem is lesz jobb,csak rosszabb...S ráadásul még a fajtáját megtagadó jelleme van...
2012. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Természetesen elismerésre méltó, hogy a figyelmet fel akarod hívni . De akkor ne így, nem sok értelme van. Nagyon sokan küzdenek a szaporítóktól vásárlás visszaszorításáért.
2012. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
köszönöm! Nekem az is elég lenne ha legalább 1 embert sikerül meggyőzni ezzel.
2012. aug. 25. 15:44
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyet tehetsz. ha találkozol olyannal, aki így venne kutyát, előveszed a beszélőkédet:))
2012. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

15:32:

Sajnállak.Biztos nagyon rossz lehet.De remélem azért még sokáig veletek lesz a kutyus.

2012. aug. 25. 15:46
 16/19 anonim ***** válasza:
Hangsúlyozom, NEM az expresszel van a baj!
2012. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
felfogtam....Nem vagyok hülye attól, hogy nem válaszoltam... -_-
2012. aug. 25. 18:18
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj, hogy valaki expresszről vesz kutyát, mert jó tenyésztők is hirdetnek ott, hanem azzal, hogy tudatlanul megveszi, aztán meg csodálkozik, hogy baj van. Ha ennyire beteg, akkor azt látni kellett volna rajta. Az eladó szemét alak, a vevő viszont a saját tudatlansága áldozata lett. "Hogy kérhet valaki 30 ezret egy kutyáért úgy, hogy tudja, hogy beteg?" Képzeld el ismerek olyat, aki 800 euróért adta el a kölyköt (a többit állítólag többért, azt nem tudom, de ennél a kölyök eladásánál ott voltam), úgy hogy tudta, hogy az apa szűrési eredménye rossz lett.
2012. aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az emberek hozzáállásával van a baj.Mindegy hogy honnan,milyen minőségű kiskutya,csak divatos/cukimuki/nagyon kemény kinézetű és persze olcsó legyen.Meg sem fordul a fejükben,hogy a,,szeretett"fajtának utánanézzenek egy menhelyen,vagy akár a fajtamentőknél(ha nincsenek tenyésztési,kiállítási céljaik vagy éppen százezreik),könnyebb beírni a keresőbe hogy,,amstaff" (pl) és máris ott van millió meg egy,képen nagyon jól mutató kutya...Olcsó is,meg szép is,mi kell még-aztán mire megnő,mégsem teljesen az lesz,amit vártak,rosszabb esetben a fajtára jellemző genetikai betegségek is előjönnek,idegrendszerük olyan,amilyen,főleg ha ne adj'Isten beltenyésztett kiskutya.Sajnos,az emberek jelentős része még arra is lusta/érdektelen,hogy mikor egy életre szóló társat választ maga mellé,kicsit jobban utánajárjon...(Kérdésedre:a dolog persze felháborító,de várható is volt-az expresszen is hirdet boldog-boldogtalan,szaporítók többségében,de akad megbízható,valódi tenyésztő is)
2012. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!