Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik apróbb szemű táp a...

Melyik apróbb szemű táp a három közül?

Figyelt kérdés

1. [link]


2.

[link]


3.

[link]

(nem pont ilyen, hanem kék csík van ott a piros helyett)


Melyik az apróbb szemű? Próbáltam zsákon keresztül kitapogatni, de annyira nem ment.


2012. aug. 26. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem az utolsónak kisebb a szeme..


OFF-ezek nem jó minőségű tápok,ha teheted inkább vegyél jobbat.. ha pedig a kutyád méretéhez veszel jó minőségűt akkor tuti kicsi szemű lesz a táp!!

nekünk is kistestű kutyáink vannak mi Acanát veszünk és picik a szemek..

2012. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincs pénzem egy alom kidobott kutyát jobb minőségű táppal etetni. Örülök, hogy az én két kutyámnak meg tudom venni.

Ilyen tápokat tudok szerezni olcsón, vagy ingyen ismerőstől, ezért kérdezem melyik a legapróbb.

Lehet még pedigree-t is, de mind felnőtt táp sajnos.

2012. aug. 26. 11:27
 3/8 A kérdező kommentje:
Vegyük még bele akkor a pedigree felnőtt tápot is.
2012. aug. 26. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:

értem,


a tescoba lehet venni Butcher's kutyatápot annak van kölyök tápja kis és közepes testű kutyákank ,jobb mint a pedigre és nem drága


[link]

2012. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1-2. vagyok


még Lathams nevű tápot is lehet kapni a tesco-ba és az is jobb minőségű mint a pediggre..nem tudom,hogy arra felé lehet e kapni ,jah és annak is van kölyök tápja

2012. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De ezeket a tápokat kb fele áron megtudom kapni ismerőstől. Nem fogok másikat venni! Sőt, lehet ingyen is kapok egy kisebb zsákkal.

Szóval melyik apróbb?

2012. aug. 26. 12:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah azthittem venni akarsz..hát akkor a 3.szerintem az a legkisebb a többitöl de ha kapsz ismeröstöl mért nem töle kérdezed meg mekkorák a szemek??
2012. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kölyköknek lesz, azért kell kisszemű? vizezd fel és törd egy kicsit össze villával. amúgy szerintem a legalsó, a másik kettőt már láttam, azok nagyok.
2012. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!