Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyusomnak?

Mi baja lehet a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
2 éves keverék kutya nagyobb testű kb 15-20 kg -s, a gond az lenne, hogy a heréi nem hátul a végbélnyílása alatt vannak a herezacskóban, hanem fent a farka mellett a hasán, néha visszaszokott neki ereszkedni le teljesen hátra a lyuk alá, de általában fel van neki szállva oda, ezt mi okozhatja vagy baja származhat belőle?
2012. aug. 26. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem a dolgot, egyrészt a farka mellett meg a hasán az két ellenkező irány, egyik felfele van, a másik meg lefele, másrészt meg el nem tudom képzelni, hogy a végbélnyílása mellett kétoldalt felkússzanak a golyói. Esetleg ha lefotóznéd, miről beszélsz, okosabbak lennénk :)

Amúgy mióta van ez, és doki mit mondott rá? Ha két éves, akkor gondolom látta már állatorvos párszor, és megmutattátok neki ezt a furcsaságot, ha magától véletlenül nem vette volna észre.

2012. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Nem tudnál készíteni róla egy képet?
2012. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem te nem a heréire gondolsz hanem a gumóira ami amikor párzásra készül akkor megjelenik neki.
2012. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van néha tartalom a herezacskókban, akkor időnként visszahúzódnak a herék a teste belsejébe. A hasa melletti "gumó" más tészta.

Orvossal nézesd meg és ajánlatos lenne azokat a golyókat eltávolíttatni.

2012. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy látta e orvos, menhelyről fogadtuk örökbe nem rég, elvileg mielött elhoztuk állatorvos megvizsgálta, hogy egészséges és nincs semmi baja, a menhelyen ezt mondták

de igazatok van célszerűbb elvinnem állatorvoshoz, még a héten héten egyeztetek időpontot

2012. aug. 26. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!