Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Rottweiler-Dobermann...

Van egy Rottweiler-Dobermann keverék kiskutyám. Ha megnő akkor a Rottweilerre vagy a Dobermannra fog hasonlítani?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Genetikai dolgoktól függ. Amiket elég részletesen kéne ismerni hogy meg lehessen mondani :D Lehet dobberman magasságú roti vagy roti magasságű dobi :D modosulhat a feje is valószinű nem lesz olyan hoszúkás mint egy dobié de annyira turcsi se mint egy rotié.. Leginkább általában keverékeknél a kettő között lesz. És a magasságot az anyától örökli.
2012. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ezt neked kell látni, lehet hogy nagymértékben fog hasonlítani az egyikre, lehet kinézetre egy köztes átmenetet fog képviselni, ezt látatlanul senki nem fogja tudni megmondani, a természetére ugyanez vonatkozik, bár a 2fajta közt nincs akkora eltérés, mint ha mondjuk pincsi-roti mixről beszélnénk.
2012. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hát ha van kiskutyád, akkor nézz körbe az interneten, hogyan nézz ki egy Kicsi Rottweiler, és egy Kicsi dobermann és hasonlítsd össze a kiskutyádat ami a kettő keveréke.


Látnod kell rajta a külömbséget, más a feje, hoszabb, rövidebb, nagyobb a teste, vagy vékony de izmos.

2012. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha küldenél róla képet akkor megmondanánk
2012. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Itt van pár kép ha még kell akkor készítek! [link]

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 27. 11:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát még akár az is lehet, hogy erdélyi kopóra vagy pincherre fog hasonlítani. :-)
2012. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ez dobi-roti mix? Nem lehet hogy legalább az egyik szülőben van valami más is? Mind a két fajtának vörös jegyei vannak fekete alapon és a fehér egyikben sem megengedett, a képeket elnézve neki inkább sárgás jegyei vannak és fehéret is látni benne.

Mindenesetre valahol a 2fajta közt lesz majd kinézetre (ha a szülők azok amiket írtál), mert nem hasonlít konkrétan se egy dobi, se egy roti kölyökre, meg mintha a szőre is picit hosszabb lenne.

(azt meg csak zárójelben jegyzem meg, hogy a dobermann is a pincherek közé tartozik és néhány országban nem dobermann hanem doberman pincherként ismerik)

2012. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy az.De könnyen lehet, hogy átvertek de nem baj megtartom úgyis,nincs szívem tovább adni.Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 28. 19:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne is a fajtája miatt szeresd, hanem a természetéért. :) Nagyon szép kutyus, a feje kifejezetten rotis, bár a fülei nagyobbak, mint egy rottweilernek. Szerintem erős, robosztus kutyus lesz, de nem annyira, mint egy tiszta roti. Mellkason a fehér jegy még kölyökkorban előfordul, aztán ez vagy kihullik, vagym egmarad, az én fajtatiszta rotimnál pl élete végéig maradt ott pár szál. Remélem segítettem. :)

16/L

2012. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem dobim van. Az arcán a cser minta formája, a fülecske formája és a szeme inkább dobi. Viszont a fejecske formája szerintem masszívabb, tehát az már inkább roti. Szerintem elég erős testfelépítésű lesz, de az arca kisugárzása dobermann. :) Hihetetlenül édes, mind1 kire fog ütni, akkor is cuki lesz.
2013. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!