Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel lehet jelenteni engem...

Fel lehet jelenteni engem azért, mert ugat a kutyám a kerítés mellett?

Figyelt kérdés
A jelenlegi rendszer az, ha ha tudom h ők jönnek akkor kimegyek megfogom a kutyát, szokott telefonálni, h jön. Ma meg megőrül, és közölte, h feljelent mert ez így tarthatatlan, mondtam neki, h egy dolgot fog elérni ha feljelent, azt h soha többet nem jövök ki megfogni a kutyát. Ha feljelet akkor elér valamit? Mondjuk a saját telkemen, a saját kutyám, nem hiszem h tudna ellenem mit tenni, még akkor sem ha a 80 m kerítéshosszon végig örjöngene a kerítés mellett.
2009. júl. 26. 10:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%

Én úgy tudom, hogyha éjszaka örjöng a kutyus, akkor ki lehet hivni a rendőrséget.

Ha meg ez sem segit, az én szomszédságomban volt olyan, h megmérgezte az ominózus kutyát, az aki nem birta elviselni az éktelen csaholást.

Úgyhogy tegyél érte, h ugasson!!!!!!

2009. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
Hogy ne ugasson, azért tégy! Bocsi elirtam:9
2009. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
38%
Aha, csak tudod a kismamák meg az öreg nyuggerek ezért mennek az út közepén mert nem tudnak infarktus nélkül elmenni a járdán a házak mellett. Zárd be azt a kutyát és engedd ki csak este. Ilyen melegben ugysem fog futkorászni.
2009. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
20%

Egyszerűen nem hiszem el, hogy vannak ilyen emberek!

Abszolút képtelen vagy belehelyezkedni a másik ember nézőpontjába?

Hogy nem lehet normálisan sétálni egyet a környéken? Hogy a 6 hónapos gyerked, vagy te vagy a férjed nem tudnak nyugodtan hazamenni, mert telefonálgatni kell (pénzért!!) hogy nyugdt lélekkel hazajuss a házadhoz, mert valami őröngő idegbajos állat úgy viselkedik, mintha mindenkit szét akarna tépni?! Szerinted ez normális?

És még te fenyegeted a szomszédod, beszarás milyen emberek vannak...


Én Svájcban élek és itt ha egy tulajdonos nem tudja megnevelni a kutyáját, megszabadul tőle, akárhogy szereti!! És tudod miért?

Mert a faluban az utolsó futóbolond EMBER is fontosabb, mint a kutya, ez az értékrend! Nem lehetsz ilyen önző beszűkűlt primitív kutyatolajdonos, nem a 15. században élünk. Társadalomban, emberek között élsz, legyél tekintettel rájuk! Vagy költözz remetének a hegy tetejére, ott aztán őrjönghet a kutyád.

2009. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
0%
Amúgy meg kedves kérdező, ez nem amerika, hogy azt csinálsz amit akarsz. Csak gondoltam szólok.
2009. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Ez egy szolgalmi út, magánterület, nem utca, nincsenek kisgyermekes anyukák csak 3 idióta akik bactatták a kutyát kicsi korában. Nem értem az miért baj, ha a kutyám őrzi a területét. Ez a dolga, h ugasson, nem tud kimenni, nem tud kárt okozni senkiben, fölöslegesen nem ugat, nem ugat éjszaka, és nem fogom bezárni nappalra sem.
2009. júl. 26. 11:19
 7/32 anonim ***** válasza:
32%

Miért kell egy kutyának örjöngenie a kerítés mellett?

Az enyémek egy mukkot nem ugatnak, se emberrel, se kutyára, mégsem akar senki bejönni, ha valaki elindulna akkor csak felhúzzák az ínyüket a fogukról, esetleg rámorognak. Na arra megáll mindenki.

Neveld meg a kutyád, és is utálom, hogy sételálok (akár kutyával akár anélkül) és neveletlen bolond kutyák ott örjöngenek a kerítés mögött.

2009. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nekem is fontosak az emberek, de már isten bocsájtsa meg nekem, hogy van egy kutyám amelyik őrzi a házat, és utálja azokat akik kiskorában piszkálták. Érdekes az, hogy a telefonálós nőnek a férjét nem zavarja a kutya, és viszont. Laknak még itt páran érdekes azoknak semmi baja, kutya oszt ugat ha jön idegen ennyi. A telefonálós meg nem itt lakik, itt csak a telke van, és azért találtuk ezt ki, mert ugyan van villanypásztor a kerítésen belül 2mel, a kutyák részénél, de ő még úgy is fél. Én meg vagyok annyira normális, hogy vállalom, azt hogy ha felhív inkább megfogom, pedig aztán baromira nem lenne kötelességem, csak nem érti meg h én teszek neki szívességet, hogy ha hív megyek, és megfogom a kutryát. Egyébként ez egy bnagyon normális nyugodt jól szocializállt, kiképzett kutya. De ezeket az embeeket ki nem állhatja.
2009. júl. 26. 11:29
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

A szolgalmi utat más is használhatja, azaz köteles vagy rajta normális körülményeket biztosítani, például ugyanúgy nem szórhatod tele sz...ral, csak mert szolgalmi út!


"Ez a dolga, h ugasson" szerintem te teljesen el vagy tévedve, ez k...ra nem dolga a kutyának, morogjon meg ugasson, HA valaki be akar menni.. amúgy meg viselkedjen normálisan, más kutyák a farkukat csóválják és alig várják, hogy végre hozzájuk szóljon egy ember!


Bocs de szerintem rajtad nem segít semmi, önző, buta ember vagy. Na majd hátha a bíróság rádöbbent.


Megint kiderült, amilyen a gazda, olyan a kutya!!!

2009. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
11:19 nem mindenkit ugat, de e részeget (alkesz az egyik) aki kiabál mikorzben hala, meg a sánta boldondot aki szintén üvöltözve közlekedik, meg még hadonászik is , gondolom a Te kutyáid is megugatnák.
2009. júl. 26. 11:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!