Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos yorkim, napi rendsze...

Hekibaby kérdése:

8 hónapos yorkim, napi rendszerességgel közösül plüssével, emellett az utóbbi időben rengeteget nyüszít, amolyan hisztiként. Egyszerűen nem tudom mivel neveljem. Van valakinek esetleg hasonló tapasztalata, vagy tanácsa? Forduljunk orvoshoz?

Figyelt kérdés
a bejegyzésemnél, nem szeretnék megvető, és komolytalan kommenteket olvasni!
2012. aug. 28. 08:51
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Letöltöttem kb 6 évadot a Cesar Millanos sorozatból ^^ :D Megpersze a könyveket is, amúgy rájöttem hogy a sétával nincs is gondunk, úgyhogy nem is olyan reménytelen a helyzet :)
2012. aug. 28. 17:08
 22/23 A kérdező kommentje:
jelentem minden probléma, a minimálisra csökkentve, illetve megszüntetve! :) Köszönöm a segítségeket!
2013. febr. 23. 10:37
 23/23 anonim ***** válasza:

Na, ezt öröm hallani, köszi, hogy beszámoltál róla! Jó, hogy végre olvashatunk egy yorkigazditól, aki képes lett kutyaként kezelni a kis kedvencét, így a csöppség is sokkal jobban érzi magát, tudja a helyét a családban. Azt még elmondod nagyjából, mi segített, mit hogy csináltok most? Csak ha idetalál a kérdéshez egy ugyanilyen problémával küzdő gazdi, tanulhasson belőle.

Üdv, és további sikereket kívánok! Az első válaszoló

2013. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!