Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer milyen fajtával jönne...

Boxer milyen fajtával jönne ki? Szeretnék majd mellé egy társat, hasonló természettel, vérmérséklettel, nem feltétlenül boxert.

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a boxer a nagy,de nagyon játékos,ezt szerintem nem újdonság Neked:-) a még kis kutyánk egy roti fiú,ő 4 hónapos..Nagyon jól elvannak,de a boxert szerintem könnyű összeszoktatni bármelyik kutyával,a játék sem végtelen, úgyis addig tart,amíg az egyik meg nem unja. Szerintem arra figyelj,hogy a nagy jól szocializált legyen és tudja hol a helye,mert a rdosszaságot is könnyen eltanulják egymástne
2012. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,1es vagyok csak telóról írok.. Szóval a vége az lett volna,h rosszat is tanulnak majd egymástól,de összességében a boxer nálunk nagyon lenyugodott mióta reggel,este megy a játék..korábban a séta alatt nem lehetett ennyire lefárasztani..
2012. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan pörgős kutyát kellene mellé választani, például vizslát, malinoist, border colliet... Bár az utolsó kettőt nem munkavonalból, mert azok bőven túltesznek egy boxeren is:)
2012. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk beagle meg basset volt mellette
2012. aug. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Mindenképp hasonló energiaszintű kutyusra gondoltam, egy vizsla haverja már van, de jó lenne kerítésen belül is egy kutyus, akivel eljátszadoznának, mikor nincs otthon senki.
2012. aug. 19. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy pitbull jó lenne mellé mert azok is szeretnek játszani és bírják a gyűrődést, nem fog nyüszíteni ha rálép vagy mert kicsit durvábban játszik vele..csak ha egy mód van rá akkor ellenkező nemű legyen vagy legyen ivartalanítva...
2012. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neked is kösz, megfontolom ezt a lehetőséget is. A boxi is csak 3 hónapos még egyébként.:)
2012. aug. 19. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy a te kérdésedhez írok, de talán kapok választ :$

3 hónapos boxerünk van és 4 éves beagle. Nagy a mozgásigénye a beagle-nek is de mégsem szereti hogy a kicsi folyton a nyomában van, ugrál rá stb. Néhányszor összeengedtük már őket, ha rájuk szólunk szépen leülnek, elvannak egyik itt, a másik ott. Viszont mihelyst a beagle megmozdul, a kicsi egyből ott van a nyomában, megy a morgás stb., szegény nem győz előle menekülni. Egyébként mindkettőjük jól kijön a kutyákkal, együtt mégsem jönnek ki jól. Kb. 3-4x találkoztak eddig de folyamatos odafigyelést igényelnek és mikor már durvult a helyzet és a beagle türelme is elfogyott már akkor inkább hazavittük papámhoz, viszont később a boxert is ott tartanánk :/

Tudna valaki tippet adni?!

2012. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!