Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha azt hallod, hogy "vizsla",...

Ha azt hallod, hogy "vizsla", mire asszociálsz?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]



2012. aug. 28. 12:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert nekünk drótos vizslánk van, és már mindenfélét tapasztaltam. Volt olyan, aki szerint ez nem is vizsla, volt olyan, aki egyből tudta, hogy miről van szó, olyan is volt, aki szerint csak a magyar a vizsla, szőrtől függetlenül.

Nekem az a szokatlan, ha elé kell tenni, hogy drótos, általában csak vizslaként emlegetem őket, és ebből voltak már viták ezen az oldalon. Na, mindegy.

2012. aug. 28. 12:21
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Még kettőt linkelhettél volna :)))

6. Angol vizsla (pointer)

7. Olasz vizsla (bracco italiano)

2012. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A rövidszőrű magyar a legelterjedtebb, az összes magyar mesében, filmben is ők szerepelnek, ezért ez ugrik be az embereknek elsőre. Meg úgy általában mindennek a rövidszőrű változata az általános, a többi szőrtípust szoktuk inkább megkülönböztetni szóban. Persze aki drótosozik, és drótosokkal van körülvéve, annak az a vizsla, de azért a nagy többség inkább a rövid szőrűvel találkozik.
2012. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ahogy megláttam a kérdést az jutott eszembe, jó természetű,barátságos. Kitűnő magyar vadász kutya. :)

Úgy látom a külsejére vagy inkább kíváncsi szóval ami az első képen van, rövid szőrű,barna.

2012. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Rövid szőrű magyar, utána a weimari :)
2012. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
No, igen, a jelleme. :)
2012. aug. 28. 15:09
 17/18 anonim ***** válasza:

A régi kutyánkra. :(

+,hogy leginkább ez a kutya illik a mi családunkhoz. :)

2012. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ezt is te írtad ki? http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3367795-miert..

Amúgy ezen nem kéne csodálkozni, hogy mindenkinek a rövid szőrű magyar vizsla a vizsla, itthon ez a leggyakoribb típus. Tudom, hogy más is létezik, de mivel nem vagyok vadászkutyás, én is arra asszociálok.

2012. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!