Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pontoznak le, hogyha a...

Miért pontoznak le, hogyha a kutyás kérdésekre az alábbi válaszokat szoktam adni?

Figyelt kérdés

Nem offolás, hanem olyan kérdésekre, amikre ezek tényleg válaszok.

- kertes házban lakunk, kint lakik a kutya télen-nyáron

- nem kap konzervet

- nem szoktuk "sétáltatni"

- póráz nélkül sétálunk vele az erdőben vagy a folyóparton

- az erdőben és a szántóföldön nem szedjük fel a kutyagumit - máshol meg nem nyomja ki

- hagyjuk, hadd szaglásszák meg a többi kutyát

- mindig rajtuk van a nyakörv

- nincs sípolós kutyajátéka (van kutyajátéka, csak nem sípolós, hanem olyan, amit rágni tud, de nem tud szétrágni. Már ezért is pontoztak le.)

- vizsla, de nem adunk rá télen kabátkát



2012. aug. 27. 07:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem, egy rövidszőrű, társaságimádó kutyát, mint a vizsla miért tartotok kint. Akkor most a szántóföldig hogy viszitek el, ha nem sétáltottok? A többivel szerintem nincs gáz.
2012. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Mert az oldal tele van degeneráltakkal, akik itt élik ki magukat és a háttérből pontozgatnak. Én a számítástechnika témában szoktam válaszolgatni, nem egyszer láttam 0%-os jó választ és 50+%-os trollkodásokat.
2012. aug. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
1.válaszoló!Gondolom azzal,hogy nem sétáltatják arra gondolt a kérdező,hogy pórázon nem sétáltatja pl.a városban,hanem póráz nélkül mennek vele az erdőbe,folyópartra.
2012. aug. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom, a kutyus ahogy kilép a kapun, mint amelyiket puskából lőtték ki, neki-indul, a gazdi észbe sem kap, már kint van a határban. Mire a gazdi odaér, ő már túl van egy jó adag futáson, és boldogan végzi a dolgát.

Nagyon sok kutya van, amelyiket nem kell sétáltatni, gyorsabban tud közlekedni egyedül, mintha pórázon, illedelmesen sétálva próbálnád megmozgatni a tagjait.

2012. aug. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Attól, hogy kint lakik, még nem magányos és szomorú, mert sokat foglalkozunk vele. És az is bebizonyosodott, amire gondoltam. Ha nem teszem elé, hogy drótszőrű, akkor sokan a rövidszőrűre asszociálnak. Egyébként tud jönni mellettünk úgy is, hogy nem rohan előle, nem annyira a város szélén lakunk, bár inkább falurész az már, többnyire a kertek alatt megyünk ki a határba.
2012. aug. 27. 08:18
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Valóban a simaszőrűre gondoltam, ez az első, ami a vizsláról beugrik. Akkor viszont visszavonom a kérdéseimet, valóban normálisan foglalkoztok vele a leírtakból.
2012. aug. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Azért pontoznak le, mert nem találják hasznosnak a válaszodat, vagy mert trollok. Nem kell ebben semmi misztikus indokot keresni, ez van. Ne foglalkozz a pontokkal, nem éri meg.
2012. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

"És az is bebizonyosodott, amire gondoltam. Ha nem teszem elé, hogy drótszőrű, akkor sokan a rövidszőrűre asszociálnak"

Látod, fogalmazz egyértelműen, és akkor nem lesznek félreértések.

2012. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem is a pontok, csak rosszul esik, hogy mások szerint nem vagyunk jó gazdik, holott már több éve tartunk kutyát. Úgy tizenéve.
2012. aug. 27. 09:03
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Ne foglalkozz a pontozással, engem akkor szoktak lepontozni, ha azt írom valakinek, hogy szerintem ivartalanítani kellene...Jön 1-2 okostojás, aki szerint az ivartalanítás mekkora kicseszés a kutyával, és ad egy 0%-ot. De ettől még nem neki van igaza.
2012. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!