Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó ötlet?

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van 2 izmos terrierem és szeretnék nekik 2 húzó hámot majd ilyen kutyáknak kitalált kis méretű kocsiba befogni . Semmi terhet nem rakok a kocsiba csak így mozgatni őket. Hol lehet ilyen kocsit venni vagy csináltatni? Mit tudnák húzatni velük? Ha mnondjuk nem kocsit akkor mit tudok húzni velük?Olyan erősek ,hogy biciklin simán elhúznak. :)
2012. aug. 28. 14:47
 1/8 chrishu ***** válasza:
0%
Nem szoknák meg a kocsit. Ha mégis akkor meg 100-200 ezezrért minek csináltatsz? Poénból? Oké mindegy lehet kapni ilyen kis húzható kis izébizét arra ha kötsz pórázt akkor olyan lesz mintha húznák...
2012. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért ne szoknák meg a kocsit kedves első?


Itt van pár tanács:

[link]


[link]

2012. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 chrishu ***** válasza:

Arra gondoltam, hogy szétmennének stb

Hiszen azt se tudják, hogy mi az

2012. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Huzatni külön kell. Amúgy meg egyik kutya se úgy születik, h tudja mi a súlyhúzás, mi a kocsi/szán, mi a hám... :)
2012. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi kommenteket. :)
2012. aug. 28. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem hülyeség, teher nélkül semmi értelme, teherrel pedig mégnagyobb hülyeség(szerintem).
2012. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy csak szerinted hülyeség...:)
2012. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sztem nem hülyeség ,de ez csak a véleményem. :)
2012. aug. 31. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!