Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhely probléma! Mit takar?

Menhely probléma! Mit takar?

Figyelt kérdés
Mit takar az hogy szülői beleegyezéssel dolgozhatok a menhelyen??Mennyi idős kortól?
2012. aug. 28. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

szia.

Itt is vannak infók pl.

[link]

2012. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

azt,hogy kell egy papírt kitöltened a szüleiddel ,hogy ők engedélyt adtak rá,hogy dolgozhass a menhelyen..

szerintem 14 éves kortól kell szülői engedély, 18 éves kortól már nem..

2012. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És 14 a legalsó korhatár?
2012. aug. 28. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem:


-14 éves korig szülővel lehet bemenni

-14 éves kor fölött engedély kell a szülőtől

-18 éves kor fölött bemehetsz egyedül is!

2012. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt,hogy fogtam magamat elmentem 11 évesen a menhelyre,hogy szeretnék sétáltatni mondták jó másnap menjek vissza anyukámmal visszamentem anyu belegyezett hogy sétáltató legyek és akkor utána már nem jött velem,14 éves korom után meg takaríthattam,etethettem stb. :)
2012. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahol én vagyok:

14 éves kor alatt semmit nem csinálhatsz. Kutyát vihetsz ki, de csak ha van veled felnőtt, de nem viheted a pórázt.

14-16 között szülői beleegyezéssel a menhely területén belül foglalatoskodhatsz. Kutyát szintén csak nagykorúval vihetsz ki, de már vezetheted a kutyát.

16-18 között szülői beleegyezéssel egyedül is vihetsz ki kutyát.

18 fölött nem kell szülői beleegyezés.

Kennelekbe nem mehetsz be, így nem takaríthatod a kutyákat, nem etetheted őket. Pénzt pedig semmiért nem kaphatsz.

2012. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!