Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illene hozzám?

Milyen kutya illene hozzám?

Figyelt kérdés

Leszögezném először is, hogy a menhely nem tabu téma, de először csak érdeklődésként a fajtiszta egyedek érdekelnek.


Röviden rólam:

Nem vagyok sport ember, de ha sétálni megyek, akkor olyan 2-3 órán keresztül sétálgatok. Napi 3* biztos le lenne víve a kutyus. Tömblakásban élek, 17 éves vagyok. Szeretem a nagy kutyákat, de tömbházban nem tartanék, így inkább a kis illetve a közepes méretűek jöhetnek szóba.

A lakásunkról. Egy 3 szobás magas földszinti lakás. Lenne helye a kutyának bőven, mert édesanyám minden szobád úgy rendezett be, hogy legyen nagy a tér "A tér a lényeg".


Olyan kutyát szeretnék ami ha lemegyünk sétálni akkor mozgékony, de ha fent a lakásban leülünk a TV elé akkor nyugodtan az ölembe fekszik, vagy mellém kuporodik.


Ha van még egyéb kérdésetek, mindenre válaszolok. Kezdetnek szerintem ennyi elég.



2012. aug. 28. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami spániel jó lenne ha lent kifárad fent már feküdni fog nyugodtan! :)
2012. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezen az oldalon meg tudod találni a neked megfelelőt, csak a kérdésekre kell válaszolni. :)

2012. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mudit nézd meg. :)
2012. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Skót juhász. Ha megfelelően le van mozgatva akkor a lakásban csak alszik. Okos, barátságos, ja és nem jön sok szembe az utcán :)
2012. aug. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Máltai selyemkutya. :) Ha röviden tartod a szőrét, akkor nem kell a szőrével sokat foglalkozni, és nem az a nagyon kicsi fajta szobakutya, elég mozgékony, de este akár az öledben is elalszik :D
2012. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Angol Cocker Spániel tényleg jó lenne neked . :) Nekem is az van és imádom . Bent lakik velünk és nagyon jól alkalmazkodik igaz makacs fajta de ha jól tanítod és nem kényeztetted el szót fog fogadni . Nekem még csak 3 hónapos de okos és szót fogad , persze ez a neveléstől is függ .Imád sétálni és szaladgálni és nagyon barátságos egy fajta .
2012. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Cavalier King Charles Spániel.

Én olyanra pályázok. :)

2012. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!