Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyfolytában bepisil a 3hónapo...

Egyfolytában bepisil a 3hónapos Golden retrieverem mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nincs olyan nap mikor nem pisilne be a 3hónapos kutyám, pedig már napi 3x leviszem őt a másik kutyával együtt és minden sétánál csak 1x pisil hiába vagyunk lent sokáig akkor se csinálja 1-nél többször.Kérlek segítsetek!

2012. aug. 29. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem napi 3x kell levinni, hanem legalább 3 óránként! Napi 3x a felnőtt kutyákat viszik le, azoknak talán elég. Nem tudom, honnan gondoltad, hogy egy ilyen kicsi kutyának ez elég!
2012. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még kicsi a hólyagja, ill. nem tudja szabályozni.

3-nál sokkal többször lenne szüksége egy ilyen picinek az eü.sétára.

Én egészen 4 hónapos koráig 2-3 óránként vittem ki az udvarra, és mindig volt pisi.

Lehet, hogy azért nem pisil a tied lent csak 1szer, mert közben nem adsz neki inni. Próbáld ki, hogy viszel egy kis tálat, és séta közben adsz neki inni. A siker így szinte garantált

2012. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 3 hós goldenem van! :) Az egyik ismerősöm kutyája(5 hós német juhász volt) küzdött ilyen problémákkal. Aztán az állatorvosnál derült ki, hogy a kutya nem önszántából pisilt be, hanem gond volt a veséjével, és vizelettartási problémái voltak. Rossz táppal etette(Chappi), és a kutya veséjét tönkre vágta. Nekem ez jutott eszembe, de remélem nem ilyesmi a probléma. Csak innen is ki lehet indulni.
2012. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Igazuk van a többieknek, a 3 tényleg kevés. Akkor itt a probléma, felejtsd el amit írtam. Valahogy elkerülte a szememet, hogy csak 3-szor mész le vele
2012. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, 4x is leszoktam vinni de a másik kutyámnál mikor ilyen kicsi volt nem volt ilyen gond 3-4x levittem egy nap és nem pisilt be...
2012. aug. 29. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Az lenne a csoda, ha nem pisilne be. Vidd le sűrűbben, és várj türelemmel, szobatiszta lesz idővel.
2012. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én anno 2 óránként vittem le a kutyámat, egészen 5 hónapos koráig, akkor csökkentettük napi 4-re majd 3 alkalomra. Kb 7 hónapos korára lett 100% szobatiszta. Teljesen normális, hogy a kölyök ilyen kevés séta mellett bepisil. Neki még gyakran kell üríteni.
2012. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem óriástestű kutyám van aki két és fél hónaposoan is 14 kiló, tehát kicsit nagyobb a hólyagja az átlagnál, de kezdetben én is kivittem 3 óránként biztos ami biztos. Viszont ő az első perctől szobatiszta volt és jelez, ha ki kell mennie, így előfordult, hogy éjféltől reggel hatig aludt és nem ébresztett, hogy kivigyem. Ettől függetlenül ha felébredek akkor azért gyakrabban kiviszem és "megkínálom", általában szokott neki kelleni. Szóval tényleg vidd le gyakrabban. A másikkal szerencséd volt, az új kiskutya ezek szerint nem bírja olyan jól tartani.
2012. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!