Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Royal Canin tápok jók?

A Royal Canin tápok jók?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hetes bullterrier kutyusunk és royal canin juniort kap..Elötte a startert kapta. Jó ez a táp? A kutyus szereti.
2012. aug. 30. 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ár-érték arányban nagyon nem. Ebben az árkatgóriában sokkal jobb tápokat találhatsz.
2012. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Melyiket ajánlanátok helyette?
2012. aug. 30. 09:31
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Acana, Orijen, Taste of the wild
2012. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért az Orijen, Taste of the wild már magasabb árketgória...


Acana mehet helyette, meg pl. Brit Care, Profine.

2012. aug. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszak,csak abban az árban van mar jobb is,ezért aki utánajárt az összetevőknek, beleasta magát a témába ritkán választja. De mondom, nem rossz, csak drága ahhoz képest,amit tud...
2012. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni, hogy hol veszi az ember a Royal, és akkor nem olyan magas az ára. Az felsoroltak azért magasabb árkategóriába tartoznak.


Nekem a Royal bevált. Kölyök és felnőtt kutyák esetében is. De szerintem ezt teljesen kutya függő, ha a Te kutyádnak bevált a Royal, akkor felesleges váltogatni.


A Starter nagyon jó táp, én is azt szoktam használni, szinte minden hozzátáplálásnál. A junior tápot is szeretik, és a felnőtt tápok is jók.


Ettől függetlenül valóban oda kell figyelni az ár-érték arányra. Az említett Brit pl. szerintem magasan az egyik legjobb ár-érték arányban.

2012. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Sok embernek beválik, így nem mondanám, hogy rossz. De az összetevőket alapul véve és ehhez az árát: nem éri meg. Erőteljesen túl van árazva és rengeteg gabona van benne.

A taste of the wildnak a zoofaston 1000Ft alatt van kg-ja, a brit care még olcsóbb elsősorban ezeket ajánlanám helyette. Ezek minőségileg is magasan felette vannak, de a kettő közt is van bőven jó táp, amikkel etetve a royalhoz képest még spórolsz is (kennel's favourite, cibau, brit premium sőt még talán az ecopet, josera, susa is jobb egyes RC tápoknál)

2012. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha beválik egy táp nála ( megfelelő minőségű, mennyiségű széklet, szép szőr) akkor felesleges váltogatni a tápokat. Ha ez jó akkor nem érdemes nekiállni kísérletezni. Nekem az amstaffom 3 hónapos kora óta a juniort kapja, és a tenyésztő szerint csúcsformában van. Most 9 hónapos. Én nem váltanám le, nekünk bejött.
2012. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szép a szőre és a széklete is normális, meg gyorsan is nő. Nálunk Szekszárdon 1200 ft/ kg a RC..Több helyen olvastam, hogy nem olyan jó az árához képest, de ha le is cserélnénk, akkor is olyanra amilyet nálunk is lehet kapni.Ilyenek h Pedigree, Purina, Chappi..Ezek vajon milyenek?
2012. aug. 30. 13:47
 10/13 anonim ***** válasza:
A pedigree, és a chappi a kutyatápok szemete. A purinánál akkor inkább jobb a royal. Rendelj netről royalt olcsóbban kijössz!
2012. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!