Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » VÉlemény a pitbullokról?

VÉlemény a pitbullokról?

Figyelt kérdés
légyszi ird le a véleményedet a pitbullokról!!!
2009. júl. 27. 12:56
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
16%
Vad, nincs benne félelemérzet, mindennek nekimegy. Direkt így lettek tenyésztve. Én nagyon nem szeretem őket, nagyon rossz tapasztalatom van velük.
2009. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
16%
agresszív,akaratos kutya- erős akaratú,kemény,a kutyákhoz profin értő gazdi szükséges hozzájuk,akiket tisztelnek és elfogadnak falkavezérnek. Sajnos az ilyen gazdi ritka,más kezében pedig veszélyes,mert akár a tulajdonosukat is megtámadják.
2009. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
hát ez marhára nem igaz, hisz alapból a pitbullok kedves állatok...a genetikai hátterük sem a viadorságukról árulkodik...
2009. júl. 27. 13:04
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a legesleg odaadóbb kutyusok,gyerek mellé az egyik legjobb választás pontosan azért mert a fájdalom küszöbe rettenetesen magas,nem kap oda ha meghúzzák a farkát...Persze minden a következetes nevelésen nevelésen múlik,egy dalmata ugyan úgy veszélyes lehet bárkire,ha olyan nevelést kapott/nemkapott.Azzal meg ne jöjjön senki,hogy televan az újság ilyen olyan hírekkel,hogy pitbull támadott meg valakit,mert ezen kutyák nagy része egyáltalán nem pitbull( csak ha már egy kutya támad az tuti pitbull......),illetve ha egy vizsla megharap egy gyereket abból nem lesz hír.

Akinek soha nem volt ilyen típusú kutyusa,annak fogalma sincs arról,hogy mennyi szeretetet képesek adni,és milyen odaadóak.

2009. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

A legjobb kutyák!! Sajnos nagyon sok tévhit kering róluk,a média egyből felkapja az ilyen sztorikat. Pedig a juhászkutyák sokkal több balhét csinálnak.

Egyébként családcentrikusak,gyerekcentrikusak,remek kutyák. Ezt tapasztalatból mondom. Természetesen tudni kell bánni velük. Ha keménykezű gazdához kerül nem lesz vele gond.Imádja a munkát,okos.

Más idegen kutyákkal nem igazán jön ki.

Ha nem lennének patkány szomszédaim még mindig piteket tartanék.


Egyébként ez jó kis téma,kiváncsi vagyok a véleményekre... :D

2009. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
en amerikaban elek, es tobb pittem is van, egy kifejezetten pitt kikepzo suliba hordom oket, es ott az osszes kutya poraz es szajkosar nelkul van es nincs baj, de az igaz, hogy csak hozzaerto legyen a gazdaja
2009. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
milyen pittjeid vannak?
2009. júl. 27. 13:12
 8/26 A kérdező kommentje:

www.pitbull.forumx.hu


a pitbull rajongok légyszi itt regisztráljanak, hogy többen legyünk

2009. júl. 27. 13:14
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt pitem.Nagy benga széles mellkasú mindenki megijedt tőle pedig a legtöbb kár amit okozott,hogy imádott képen nyalni mindenkit.Nála szelídebb kutyát nem láttam,még a szomszéd macskáját sem bántotta amikor kitúrta a kajájától.Szóval egy labrador is lehet vérengző fenevad,és egy pit is lehet szelíd minden a nevelés\hiánya\kérdése
2009. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%

13:10:


Ott kinnt is ennyire sok tévhit kering a pittekről?

Egyébként tök szívesen hozatnék be onnan egy szép kék pitet...vagy egy csoki rednoset :D

De az american bully-kat is nézegettem. Nagyon jól néznek ki azok is. Súlyhúzásban biztos jók.

2009. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!