Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Szegény kis kutyám már 15 éves lesz és egész nyáron azon fáradoztam hogy ne vakarja magát mert kihullik a szőre és sebes,az állat orvosok se mondanak semmit....nekem az a gyanúm hogy kiszárad a bőre a meleg miatt szerintetek mit csináljak vele?kenjek rá valamit?vagy mi?rossz rá nézni=(=(

2012. aug. 31. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg egy normális állatorvosnak.
2012. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csirkeallergia nem lehet? bolha? bolhaallergia?

A vakarózás csak egy tünete valaminek, az okot kell megszüntetni. Amúgy milyen fajta, mármint milyen a szőrminősége? Szoktad őt fürdetni?

2012. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívbeteg kutyáknak szokott ilyen tünete lenni. Keress a környéken egy normális állatorvost!
2012. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 malacbarát ***** válasza:
0%
Szerintem fürdesd meg minden nap egy héten, és nézd meg, hogy jobban lesz e, mert így felfrissül a kutya és ha van rajta bármilyen élősködő akkor eltűnik.
2012. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
malacbarát jó nagy marhaságot írtál. A fürdetés semmilyen élősködő esetében sem segít, viszont teljesen kiszárítja a kutya bőrét, és még jobban fogja vakarni.
2012. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy rendes állatorvos meg tudja mondani hogy a kutya allergiás-e.és ha igen akkor megfelelő tesztekkel kimutatható hogy mire. fürdetni csak gyógysamponnal érdemes,a többi tényleg csak szárítja a bőrét.
2012. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!