Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyv. Milyen lehetőségei...

Törzskönyv. Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Márciusban vásároltam egy Törpe Uszkárt.

A kiskutya Decemberi születésű,ezt tudni kell.

Törzskönyvet is vásároltam hozzá,és azt mondta a tenyésztő,hogy 2 hónap múlva megérkezik majd.

Ez nem így történt,és a kedves úr heteken keresztül hitegetett,hogy nemsokára már jön stb..A kiskutya elérte a 6 hónapos kort,és utána már ugye nem lehet csináltatni..A kedves tenyésztőnk utána is mondta,hogy ő elintézi stb..Most lassan szeptembert írunk,és nem veszi fel a telefont sem.

Ilyenkor mi a teendő?


2012. aug. 31. 20:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Amúgy 5500Ft a TK, már itt sem stimmelt a dolog :S
2012. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Próbáltam rákeresni a neten, de nem találtam hozzá honlapot, csak pár kutyát dob fel abból a kennelből képpel.
2012. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valakinek van kennelneve, vagy azt állítja, hogy van neki, még lehet szaporító sajnos.
2012. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Én teljesen megbíztam ebben a tenyésztőben,mert magam is kutyás vagyok,van másik kutyum is.

Sok Uszkáros ismerősöm ismeri is.

Soha nem gondoltam volna,hogy ilyen helyzetbe kerülök..

Írtam már neki sms-t is,amiben leírtam,hogy intézkedni fogok,de semmi válasz.. hívtam vagy 20x arra sem..

Mutatta van neki egy halom díja,törzskönyvesek a kutyái..

Az a probléma,hogy még elmenni sem tudok hozzá,mert 200km..:(

2012. aug. 31. 21:04
 15/31 anonim ***** válasza:
jelentsd be fogyasztó védelemnél szerződés szegés miatt
2012. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Hivd fel a MEOE-t és kérdezz rá. van kennelneve, ez alapján megtudják neked mondani lett-e leadva alombejelentő. ha nem, akkor ott megtudják kihez tudsz fordulni ez ügyben.
2012. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy ezt megússza...ne hagyd annyiban. Ha van hozzá telefonszám, cím, + szerződés, akkor valamit biztosan lehet tenni.

Hol van helyileg, honnan hoztad?

2012. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Ez már megtörtént,egy nagyon flegma hölgy annyit mondott,hogy ő nem mondhat semmit,a titoktartás miatt,ha fizetek 15.000ft-ot akkor majd felszólítja az urat..

Reménytelen az egész.

2012. aug. 31. 21:18
 19/31 A kérdező kommentje:
Ceglédről hoztam.
2012. aug. 31. 21:18
 20/31 anonim ***** válasza:
a meoe-ban tavasszal komoyl gondok voltak, nem rég kezdhették csak újra a tkv-ek gyártását így még nem biztos, hogy átvágtak csak lehet még nem készült el. A tkv-et egyébként a dokinak küldik akit megad a tenyésztő.
2012. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!