Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyv. Milyen lehetőségei...

Törzskönyv. Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Márciusban vásároltam egy Törpe Uszkárt.

A kiskutya Decemberi születésű,ezt tudni kell.

Törzskönyvet is vásároltam hozzá,és azt mondta a tenyésztő,hogy 2 hónap múlva megérkezik majd.

Ez nem így történt,és a kedves úr heteken keresztül hitegetett,hogy nemsokára már jön stb..A kiskutya elérte a 6 hónapos kort,és utána már ugye nem lehet csináltatni..A kedves tenyésztőnk utána is mondta,hogy ő elintézi stb..Most lassan szeptembert írunk,és nem veszi fel a telefont sem.

Ilyenkor mi a teendő?


2012. aug. 31. 20:44
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Az az én problémám,hogy nem mondják meg,hogy bent van-e a tk ..mert hogy ilyen titok,meg olyan titok..

Tudok én is róla,de 6 hónapos kora után pár nappal,még sehogy sem állt a beadásával..

2012. aug. 31. 23:53
 22/31 anonim ***** válasza:
Keresd meg Pozsonyi Anikót. Ő a MEOE jogásza. Az MKSZ elnöke is. Ott megtalálod az elérhetőségét.Vagy a MEOE honlapján.
2012. szept. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Rendben,holnap lesz a napja :)

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

2012. szept. 1. 01:04
 24/31 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mit sikerült intézned. Kéz és lábtörést!
2012. szept. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Én a szerződésünkre hivatkozva küldenék neki egy ügyvédi felszólítást. Amúgy is ez az első lépés a polgári per megindításához, szóvl szerintem ezzel kezdd!
2012. szept. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
65%

polgári perbe belefogni veszett ügy... annál még az is olcsóbb, meg gyorsabb, ha valahogy elintézteti a DNS tesztet meg az utólagos tk kiváltást.

egy ügyvédi felszólítással még rá lehet hozni a frászt, de szerintem konkrétan belekezdeni fölösleges (de ezt egy jó ügyvéd el is fogja mondani).

2012. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Persze, nem érdemes pereskedni, de az ügyvédi felszólítás csak komolyabb, mint az SMS-ek...
2012. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Az említett illető elég sok pénzzel tartózik többeknek köztük a MEOE-nak is, amíg ezeket nem rendezi blokkolva van a tk kiadás is részére. Tehát kb. annyi esélyed van, hogy megkapod a tk-t, mint kaputelefonon felhívni Tokiót.
2012. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon szuper..

Ez biztos egyébként,honnan tudod ?

2012. szept. 1. 14:14
 30/31 anonim ***** válasza:
Túl kíváncsi vagy.
2012. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!