Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyaruha állatkínzás?

A kutyaruha állatkínzás?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha jól tudom vannak olyan agyontenyésztett szobakutyák, amik megfázhatnának nélküle. De "rendes" kutyáknál szerintem súrolja az állatkínzás határait, bár ez azért még erős szó.
2009. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A télen rövidszőrű, kistestű kutyára adott kutyakabát vagy kutyapulóver nem az, anélkül sok fajtatiszta kutya egyedei megfázának.

A csicsás, hellokittys szoknya meg effélék (kutyapóló, csatok, stb) az szerintem kínzás, pláne nyáron. Nem csak a kutyának, hanem az emberi szemnek is...

2009. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem állatkínzás,de hülye dolog.

A kutyának már van egy természetes külső takarója,neki nem hiányzik rá mégegy.

Gondolj bele,régen hol adtak ruhákat egy kutyára?

Jó persze,ha valami nagyon fázós fajta kutyád van,akkor télen ráadhatod,meg ha szakad az eső,akkor egy kis esőkabátot,de amúgy mi értelme van?

Miért jó az amikor nyáron a nagy melegben rádnak még egy kis cuki muki piros ruhát mondjuk egy yorkira vagy bichonra,akiknek amúgy is hosszú szőrük van?

A kutya nem barbibaba!!!

2009. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

okés akkor ha a mopszomra télen teszek egy pulcsit vagy egy kabátkát?nem fog neki ez rossz lenni?

meg gyártanak ma már kutyacipőt is ez is mekkora hülyeség nem?!

2009. júl. 27. 19:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem állatkínzás, de szegény kutyából bohócot csinálni.

Na meg ezek a túltenyésztett egérkutyák, én sajnálom őket, kutya géneket hordoznak egér testben..

2009. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Adj rá nyugodtan télen egy kabátkát vagy mellénykét. Egyszer láttam kutyuson sportos mellényt, nagyon vagány volt benne, igaz farkasordító hideg volt. A cipőt nem tudom hogy viseli majd, valószínűleg egy ideig tiltakozni fog ellene, az már végképp nem természetes neki. Viszont ha olyan helyen sétáltok, ahol sózzák az utakat, akkor védi a lábát. De arról te is tudsz gondoskodni, ha cipő nélkül van, és ha hazaértek, rendesen lemosod a tappancskáit, és krémmel vékonyan bekened őket.
2009. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

19:17:köszi:)

cipőt nem akarok neki venni,szerintem az hülyeség.

2009. júl. 27. 19:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Mopszra szerintem felesleges,nekem volt mopszom. Lakásban tartottam,de kibírta 13 évig kabát meg kiscipő nélkül :D
2009. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem állatkínzás.Persze ne kövesd az ilyen csillivilli sztárokat,akik 40 fokba ruhát adnak rá.Általában a kistestű és még kölyökkutyára "kell" adni mert anélkül a hasa megfázhat és kaphat egy gyulladást amibe belehalhat
2009. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Állatkínzás, ha csak azért adod, hogy milyen szuper rózsaszín csillogós cucc van rajta. Ha azért, hogy ne fázzon, figyelj arra, hogy semmiképpen se zavarhassa. A kutya nem akarta, hogy add rá, ezért kell figyelni.
2009. szept. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!