Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » -Tulajdonképpen milyen az...

-Tulajdonképpen milyen az agility? -Keverék kutyák is játszhatják? -Kecskeméten vannak ilyen edzések/gyakorlópályák? -Ilyenből versenyek is vannak? Ha igen, akkor kb. mennyi a nev. Díj, és keverék kutyák is részt vehetnek-e rajta?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 09:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

6. válaszoló:

Még gyerek vagyok, és nekem nincs rá pénzem, szüleim meg nem értik, hogy mekkora tehetség rejlik abban a kutyában... De nekem egyedül nincs rá pénzem, hogy elhordjam kutyasuliba, főleg, hogy nem is tudnám hogy elvinni, és a szüleim akkor még csak-csak beleegyeznének, ha a kutya az enyém lenne, de nem az enyém, hanem a mamáméké... :/

2012. nov. 29. 17:16
 12/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az, akinek nincs pénze, de mégis ez az álma, csak tényleg nincs rá, nem azt mondja, hogy nincs KIDOBNI VALÓ pénze, hanem azt, hogy nincs rá pénze és kész.
2012. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem az a gond, hogy nincs pénzünk, hanem AZ, hogy a szüleim nem támogatják ezt a dolgot, és azt mondják, h ilyen hülyeségre nem fogják kidobni a pénz! Nem igaz, hogy ilyen nehéz megérteni!
2012. dec. 17. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!