Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kutyák versenyezhetnek...

Keverék kutyák versenyezhetnek agility versenyeken?

Figyelt kérdés
Soha nem láttam még keverék kutyát agility versenyen.
2009. aug. 2. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
ezt találtam a [link] lapon: ,,Az agility sportágon belül azonban a keverék kutyák is szerepelhetnek a világversenyeken is.
2009. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a világbajnokságokat úgy látom kiírva, hogy Nemzetközi Keverék és Fajtatiszta Kutya Agility Világbajnokság, szóval indulhatnak
2009. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon sok pl a border collie keverék, amiket laikus simán fajtatiszta bordernek néz.
2009. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az egyik versenyen a Cruftson is voltak keverékek, szóval igen, versenyezhetnek.
2009. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan versenyezhetnek, de nagyon sok a sznob kutyatartó és képző, ezek csoportot alkotnak és igyekeznek kigolyózni a keverékeket...

Népszigeti kutya suli az élő és legnyilvánvalóbb példa erre.

M.o. sajnos még itt tart. Szóval legyél határozott, ha versenyezni és ne hagyd magad, hanem bizonyítsatok minden keverék kutya nevében, mert ha megkérdőjeleznek, neked van igazad és igenis versenyezhettek! :)

2009. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az 1. és 2. válaszoló vagyok

Nekem 2 keverékem van és én nagyon szurkolok neked és a kutyidnak minden keverék kutyus gazdi nevében!!!

2009. aug. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.A kutyám villám gyors,a kutyasuliba hamarabb végezte el az agility pályát mint egy border collie:D
2009. aug. 6. 15:24
 8/10 anonim válasza:

persze!

nekem is keverék kuztyám van, most a kutyaisibe járunk de ha végeztünk nNINCS MEGÁLLÁS már csak a versenyek.

Sok szerencsét!

2011. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pedig vannak keverékek ;) én is a kettő keverékemmel űzöm verseny szinten :D
2011. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetesen, minden JÁR nekik is, ami a fajtatisztának mondott mutáns génmanipulált társaiknak is, minimum !!!!
2022. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!