Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani olyan kutyákat?

Yumina kérdése:

Tudtok mondani olyan kutyákat?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudtok nekem olyan kisebb termetű kutyát mondani ami egy gyerekhez illik és tartható kint az udvaron. Ne legyen nagy mozgásigénye(azért sétáltatva lenne) és a szőre ne legyen túl igényes.

2012. szept. 1. 17:23
1 2
 1/17 anonim válasza:
12%
Nézd az AnimalPlanet-et.Ott nem tudom mikor,de kb 1és3 között van egy olyan műsor amiben kutyafajták vannak és elmondják az igényeiket stb... Érdemes nézni és nagyon érdekes! Jó szórakozást!
2012. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen szoktam nézni.De nem mindig jutok TV-hez.Egész nap az animal planet szokott menni.
2012. szept. 1. 17:30
 3/17 anonim ***** válasza:
nekünk két tibeti spánielünk van. Hasonló a pincsihez (sokan összekeverik), de szerintem azért egész más. Tündériek, imádjuk őket!
2012. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Cavalier king charles spániel.
2012. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Menhelyi keverék.
2012. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Spánielt nem hinném, hogy szeretne :/
2012. szept. 1. 17:50
 7/17 A kérdező kommentje:
Menhelyi keverék nem lenne a legjobb mivel nem tudjuk mekkorára nőhet vagy hogy milyen a természete.És kölyök korától kezdve szeretnénk ha nálunk lenne :)
2012. szept. 1. 17:51
 8/17 anonim ***** válasza:
A king charles spániel nagyon aranyos kutya,de inkább lakásban szeret lenni. Van gond a szőrével, és a mozgás igénye sem túl kicsi.
2012. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ha nőstény tibeti spánielt veszel, annak nincs olyan hosszú szőre, mint a hímnek! (:
2012. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lehet több infót kellene írnom.11 éves lány mellé lenne a kutyus sétáltatni.Van 2 macskánk fontos, hogy jól meglegyen azokkal is.Hímet gondoltunk mert annak nem lehetnének kölykei és amúgy is azt szeretne :)
2012. szept. 1. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!