Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani olyan kutyákat?

Yumina kérdése:

Tudtok mondani olyan kutyákat?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudtok nekem olyan kisebb termetű kutyát mondani ami egy gyerekhez illik és tartható kint az udvaron. Ne legyen nagy mozgásigénye(azért sétáltatva lenne) és a szőre ne legyen túl igényes.

2012. szept. 1. 17:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Menhelyi felnőtt keverékre gondoltam. Az már nem zsákbamacska, szerintem gyerek mellé jobb a biztos jellemű kutya, mint a kölyök, amiből még bármi lehet.

Meg amúgy ezeknek a kritériumoknak egy rakás fajta megfelel, a kérdés inkább az, hogy te milyen kutyát akarsz. Mert ugya gyereknek soha nem veszünk kutyát, mert esetleg kicseszünk az állattal, hanem veszünk egyet magunknak, aztán ha a gyereké lesz, akkor mindenki boldog, de ha nem, akkor sem mérges senki senkire, és nem kerül a kutya az utcára.

2012. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem a kislánynak már volt kutyája.Nagyon sokat törődne vele.Szereti az állatokat nagyon :)
2012. szept. 1. 17:59
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, de 10-15 év múlva is fog vele törődni, középiskola, egyetem, pasizás, munka közben? A gyerekek rengeteget változnak az évek során, és nem azért, mert rosszak, vagy rosszul nevelik őket, egyszerűen csak ilyen a természetük.
2012. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Angol bulldog, vagy mopsz!!! De inkább a bulldog!

Nekem van mindkettő:P

2012. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
basset hound-beagle
2012. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mopsz , csivava, Mekkora gyerekhez? Ha nagyon kicsi a gyerek, akkor vigyázz rá, hogy ne nagyon nyuzza.
2012. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

a beagle, az nagy mozgásigényű.

Szerintem is menhely... ami már felnőtt. Nagyon sok kutya vár gazdára, és nem beteg korcsok, hanem egészségesek, csak az a hibájuk, hogy egy rossz gazdijuk volt előtte, aki ráunt, vagy felelőtlenül született.

2012. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!