Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell házilag kezelni a...

Hogyan kell házilag kezelni a kutya lábtőrést?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Kérlek segítsetek, a kutyámnak valahogyan eltört vagy meghúzódott a lába! Ma reggel kimentem megnézni, és látom nem tud felkelni, a lába be van hajlítva, és amikor hozzá érek nagyon fáj neki! Vizes ruhát kötöztünk rá, mert az állatorvos nem tudott ki jönni! Szerintetek vizes ruházzuk tovább vagy valami más ötlet???? Kérlek nagyon titeket írjatok választ!!!!!!!!! :/ előre is köszönöm szépen :))
2012. szept. 1. 22:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Az a helyzet, hogy amíg azt sem tudod, mi a baja, addig ne kezeld, de ha meg tényleg törés, akkor se. Vigyétek állatorvoshoz, addig meg telefonon beszéljétek meg vele a teendőket.
2012. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
A lábtörést házilag nem szerencsés kezelni.Mindenképpen jó lenne,ha látná orvos is.Egy röntgen sem ártana,hogy megnézzék helyén van-e a csont,mert ha rosszul forr össze akkor talán nem is tudja majd használni a lábát.
2012. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nektek NE legyen kutyátok. Mindenkinek jobb lesz.

Szégyelljétek magatokat!

2012. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan úgy kezeld, ahogyan te szeretnél kezelve lenni, ha holnap eltörik a lábad.
2012. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Ha esetleg a te lábad törne el és az orvos nem érne rá, akkor szépen nyugisan hazamennél vagy keresnél egy másik orvost?
2012. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
remélem, a saját lábtörésedet is házilag akarod majd kezelni
2012. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Ja, még annyit, hogy reggel óta nézed a kutyád szenvedését, majd este negyed 11-kor sikerül kiírnod egy ilyen ostoba kérdést, holott az egész nap előtted állt, hogy találj egy orvost.
2012. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
:@@ vidd már orvoshoz a kutyát Te félkegyelmű
2012. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, Te nem tudod szakszerűen rögzíteni neki, pláne, hogy nem is tudod pontosan mi a baja. Lehet sima törés, lehet szilánkos, lehet szalagszakadás, és még csomó minden.
2012. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akarnál tuti találtál volna egy orvost. Nekem egyszer ünnepnap volt ráadásul és a kutyámnak szintén akkor tört el a lába, hívtam a dokit de ő nem tudott kijönni, felhívtam másikat ő is elutasította. Akkor úgy döntöttem hogy hívom a haverokat hogy hátha van nekik valami ismerősük, és nem kellett várnom fél órát sem már 3 an szóltak vissza hogy na ehhez meg ehhez vihetem a kutyust közben amikor utána nem sokkal később amikor már kezdtem tárcsázni az egyik doki számát már hívott a legjobb barátom hogy ne hívjak senkit ő házhoz hozza nekem a keresztapját aki jó állatorvos, 20 perccel később már ott volt, ő valamennyire el látta a kutyámat hogy azért biztonságosabban tudjuk autóval felvinni a rendelőbe mert mondta hogy nem kellene ellátás nélkül szállítani nagyon ha csak nem muszáj és akkor kapott megfelelő ellátást ünnepnapon! És nem kért többet a normál ellátási díjnál. Ha nagyon akarsz tuti találsz orvost csak hívd fel az összes ismerőst és hidd el tuti fognak ajánlani neked.
2012. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!