Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell házilag kezelni a...

Hogyan kell házilag kezelni a kutya lábtőrést?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Kérlek segítsetek, a kutyámnak valahogyan eltört vagy meghúzódott a lába! Ma reggel kimentem megnézni, és látom nem tud felkelni, a lába be van hajlítva, és amikor hozzá érek nagyon fáj neki! Vizes ruhát kötöztünk rá, mert az állatorvos nem tudott ki jönni! Szerintetek vizes ruházzuk tovább vagy valami más ötlet???? Kérlek nagyon titeket írjatok választ!!!!!!!!! :/ előre is köszönöm szépen :))
2012. szept. 1. 22:12
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, főleg az értelmeseket!!!! :/
2012. szept. 2. 16:11
 22/25 anonim válasza:
100%

ha az számít értelmesnek, ami a te pártodat fogja, akkor gratulálok.

mindenki segíteni akar a kutyádon, te meg hozzájuk vágod, hogy nem értelmes választ adtak...

2012. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Megnéztelek face-en és ezért kérdeztem hogy biztos el van törve e aztán lepontoztak. Hát kösz. Mi van a kutyával? Jobban van? Voltatok dokinál?
2012. szept. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
0%
Soha nem fogom megérteni hogy egy kétségbeesett és tanácstalan gazdit miért kell így megalázni mint ezen az oldalon.Mondjuk nekem mikor az újjam eltört én sem mentem el egyből orvoshoz majd csak mikor roszabb lett a helyzet, és nem lett belőle semmi...meg ha ti is olyan településen laknátok akkor nem hiszem hogy többet tudnátok tenni a kutyáért mint hogy vártok!!Ha valakinek nem tetszik a hozzá szólásom lehet fikázni és a többi, DE IGAZAM VAN!!
2012. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs igazad, hiába kiabálsz.

Ha valaki nem tudja megoldani az állat alapvető ellátását, ne tartson állatot. Ha fájdalma van, köteles vagy mindent megtenni azért, hogy enyhítsd a fájdalmát, ha beteg, meggyógyíttasd. Mert felelősséget vállaltál érte. Neki csak te vagy, és csak benned bízik. Ha elvállaltad, hogy kutyát tartasz, igenis azt is vállaltad vele, hogy mindig, minden esetben ellátod. Nem beszélve a csonttörésről! Az, hogy te vártál az ujjtöréseddel, az csak a te hülyeséged. Ha eltörne a lábad, nem tudnál felállni, az udvaron feküdnél, és próbálnád elmagyarázni, hogy fájdalmaid vannak, és segítséget kérsz, de cserébe széttárt karokat kapnál a családodtól, hogy "sajnos ez egy kis falu"...


Viszont biztos jófejek lennének, kiírnák a gyakorira is, hogy vajon hogy kell házilag kezelni a lábtörést?

2012. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!