Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell házilag kezelni a...

Hogyan kell házilag kezelni a kutya lábtőrést?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Kérlek segítsetek, a kutyámnak valahogyan eltört vagy meghúzódott a lába! Ma reggel kimentem megnézni, és látom nem tud felkelni, a lába be van hajlítva, és amikor hozzá érek nagyon fáj neki! Vizes ruhát kötöztünk rá, mert az állatorvos nem tudott ki jönni! Szerintetek vizes ruházzuk tovább vagy valami más ötlet???? Kérlek nagyon titeket írjatok választ!!!!!!!!! :/ előre is köszönöm szépen :))
2012. szept. 1. 22:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
19%
Vizes ruházd, és amint tudod vidd állatorvoshoz. Mi történt vele? Összeugorhatott egy másik kutyával? Falun sajnos nincs mindenütt állatorvos és szombat-vasárnap ők sem szeretnek dolgozni csak ha nagyon muszáj. Őket is meg lehet érteni azért hogy szabadságon akarnak lenni. Ja, és röntgen sincs mindenütt, főleg nem hétvégén. Az ügyeleti és kiszállási díjról nem is beszélve. Valami fájdalomcsillapítót javasolt telefonon neki?
2012. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Lábtörést házilag sehogy, nem is lehet. ORVOS minél előbb!!!
2012. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%
Hol laksz? Majd én keresek neked orvost! Ki ne találd, hogy Kínában!
2012. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Csenge, Csenge, és a nevedet is kiírod ehhez?

Elhiszem, hogy gyerek vagy, de mondd meg a szüleidnek, hogy ha a emberi érzések nem is vezérelik őket, de az állatvédelmi törvény kimondja, hogy a gazdának kötelessége olyan életkörülményeket biztosítani az állatnak, amelyben jól érzi magát, és sérülése esetén köteles ellátni, fájdalmának enyhítésére törekedni.

2012. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
12%
Biztos hogy eltört? Nem lehet hogy valamibe belelépett? Meg is van dagadva?
2012. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%
Szép magyar nevet kaptál a szüleidtől, meg kutyát is, látjuk számítógéped is van - most már egy kis intelligencia sem ártana ám.
2012. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly vagy csak ennyire ráérsz? :S
2012. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tényleg nem hiszem el. Az állatorvost nem kihívni kell hanem elmenni hozzá, otthon nem tudja a törést gyógyítani úgy sem.
2012. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos. Súlyos példa, és nem megijeszteni akarlak vele, de van, hogy egy töréstől lebénul a kutya. Ha a csont olyan helyen és úgy mozdul el, ahol idegvégződés van (pl. sétálgat, mert nem kap ellátást), akkor onnantól amputáció.

Én anno vasárnap délután hívogattam az összes állatorvost a hörcsögöm miatt. Az ügyeletes állatKÓRHÁZ nem vette fel. Egy magánállatorvost értem el, aki vasárnap késő délután csak az én haldokló hörcsögöm miatt képes volt a rendelőbe menni.

2012. szept. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Emberek tudom hogy a pénz nem a fán terem de egy rohadt lábtörés ne ennek a kérdése legyen már! Rohadtul fájhat annak az állatnak, sem képzettséged, de úgy látom eszed sincs hogy rendesen el tudd látni otthon otthon, ha törés röntgen is kellene. Keress egy dokit de k@rva gyorsan, vegy kocsi és ügyelet ( ha nagyobb város biztos van állatklinika)
2012. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!