Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF módszerrel való etetéskor...

BARF módszerrel való etetéskor pótolható a csont csontliszttel (megfelelő adagolás mellett)?

Figyelt kérdés

Ezt a terméket találtam:


[link]


Az egyik kutyámnak bélelzáródása volt, műteni kellett (nem csont miatt), így bármennyire szimpatikus ez az etetési módszer, kizárt, hogy nyakat-lábat-farhátat adjak neki, akármennyire megrágja, nem merek kísérletezni.


Viszont szeretném BARF táplálkozásra átállítani, és ha beválik, jövőre kölyökkutyát is így etetnék.



2012. szept. 2. 13:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap vettem állateledelesnél pulyka és vadnyesedéket, 2 kg-os kiszerelésben. Kg-ja 270-290Ft. Most olvasztom fel, holnapra elvileg teljesen felolvad, akkor tudok infót mondani róla.

Minden esetre nekem azért vannak fenntartásaim, a pulykát biztos, hogy forrázom először, a vadat pedig sajna meg kell főzni, mert amit én vettem, vaddisznó is van benne, azt pedig csak főzve szabad :S

De úgy néz ki, hogy az egyik vadfeldolgozóból (Öreglak) 130Ft/kg áron fogunk tudni venni vadnyesedéket és itt elvileg kérhetjük úgy is, hogy vaddisznó ne legyen benne, akkor elég lesz csak forralni. Csak sajna szeptember végéig várnunk kell rá, mert leállás volt. Mi 3-an, 4-en összefogunk, elhozunk kb. 100 kg-ot és akkor egy bő 1 hónapra meglesz mindenkinek.

2012. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!