Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megevett egy fél...

A kutyám megevett egy fél gumilabdát! Kikakilja, vagy menjünk orvoshoz?

Figyelt kérdés
Egy 10 hónapos havanese kutyám van és az előbb ahogy pakolgattam, nem vette észre, hogy egy régi, 3-4 cm átmérőjű gumilabda elgurult, amit ő megtalált és mire észrevettem, már megette a felét!:S Állatorvos csak holnaptól van, de biztos van valahol ügyelet (Nyíregyházán vagyunk). Vigyem el, vagy kikakilja majd?
2012. szept. 2. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Doki! Nagy termetű kutyánál azt mondanám, hogy hátha, de a pici havanese-nél már ne kockáztass!
2012. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
55%
Az enyen ( Maltai) egy gumi papucs "egyik pantjat" ette meg, par nap mulva kihanyta.
2012. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Holnap szerintem vidd el állatorvoshoz,addig meg figyeld a viselkedését, étvágyát stb. Ügyeletre szerintem akkor menj el vele csak, ha látod hogy nem stimmel valami, jó esetben kijön belőle. Persze ha nagyon aggódsz, akkor vidd el, ártani nem árt, csak szerintem nem olyan fontos, hogy holnapig ne bírja ki az ügy.
2012. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is úgy döntöttem, hogy ma figyelem a viselkedését és holnap elmegyünk az orvoshoz biztos, ami biztos. Reménykedem azért, hogy kijön magától, de egy kivizsgálást megér a dolog! Még egyszer köszönöm a válaszokat!


Egyébként nem én pontoztam le a válaszokat, nekem mindegyik hasznos volt!:)

2012. szept. 2. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!