Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rosszul tettem? Most mi a...

Rosszul tettem? Most mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Kis bichon bolognese kutyám ugatott és én leszorítottam a földre amíg meg nem adta magát. Azóta nem jön oda hozzám és harap is ha meg akarom simogatni, a labdát se hozza nekem vissza. Remélem még visszanyerhetem a bizalmát. Előre is köszi a válaszokat.:)

2012. jún. 5. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát én ebből azt veszem le hogy te soha nem voltál vezetője ennek a kutyának! Ez nem normális viselkedés és nem adja át neked a vezetői helyzetet! Ez nem bizalomvesztés,hanem falkasorrendi hiba egy kutya soha nem haraphatja meg az embert!!

olvass utána alaposan a falkavezérségi tennivalóknak és tartsd is be,mert úgynézem a fejedre nőtt ez a cukiság..

2012. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Egy leszorítástól , nem válik ellenségessé a kutya


Valami többről van szó , amit csak te tudsz és a kutyád !!

2012. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én ezt nem értem , eddig nem csinálta ezt ..kb 1 órája kezdte el...:/
2012. jún. 5. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

te felé akartál kerekedni és ezt ő nem hagyja ezért agresszív veled,mert fél a kutyád hogy el akarod venni tőle a falkavezérségi pozicióját!

Ezért mondtam hogy gyökeresen változtass az életeteken és olvass utána a falkavezérségi betartandóknak! Ő hiába pici és cuki de kutya és a fejedre nőtt!

2012. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Az ugatás miatt leszoritottad szegénykét??? Elég lett volna rászólni, vagy betenni a helyére, és ha csendben marad, akkor kijöhet. Ez nem a legjobb megoldás volt. És most meg puncsolsz neki, hogy kiengeszteld???? hagy őt, csinálj ugy mindent ahogy eddig, séta, ha nem játszik, veled, akkor hagy ott, majd megenyhül. És ne nézz több ilyen hülye tévéműsort.
2012. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Ha azóta harap és kerül téged, akkor igen, rosszul tetted. A megoldás szerintem egy jó kutyaiskola vagy szakember lesz, aki segít elmagyarázni, mit csinálj a kutyával.

Azért nem kezdek el most konkrétumokat sorolni, mert egyrészt nem ismerem a viszonyotokat, simán mondhatnék hülyeséget ennyi alapján. Másrészt meg ha ugatásért leszorítod, és aztán ezt csinálja a kutya, akkor ne kezdd el egyedül kezelgetni, mert ugyanennyire nem fog menni; mutassa meg szakember, mit, mikor és hogyan kell csinálni ahhoz, hogy elérd a kívánt eredményt. Nem csak a bizalmát kell visszaszerezned, de attól ítélve, hogy harap, súlyos problémák vannak a kapcsolatotokban.

2012. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!