Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyek egy új kutyát vagy ne?

Vegyek egy új kutyát vagy ne?

Figyelt kérdés
A kiskutyusunk 1 hónapja halt meg betegségben 7 hónaposan.És szeretnék újat venni csak nagyon félek hogy a másik kutya a helyébe lépne és a Lizzit pedig elfelejteném.Pedig nagyon jó lenne egy új kutya mit tegyek vegyek kutyust?
2009. júl. 28. 14:15
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
1 hónapja halt meg? akkor mindenképp várj!
2009. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim válasza:

Szerintem ha igazán szeretted akkor csak úgy nem fogod elfelejteni ! Nekünk is elment sajna a kutyánk 8 évesen , de eltemettük és évente megemlékezünk róla , vannak fényképek is , megcsináltuk szépen az emlék helyét is stb... ! Viszont mellette van 3 kutyánk ! Ha igazán szeretted nem fogod elfelejteni....viszont az új kutyát tudod tanitani , nevelni.....

Ilyen az élet....


Sok sikert !

2009. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim válasza:

Persze azért ne kapkodd el....de szerintem idővel lehetséges új kutyus !


Előző voltam...

2009. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
huhh köszi:) de mi az hogy ne kapkodjam el miért mikor lenne vagy hogy lenne ideális??:(
2009. júl. 28. 14:36
 5/56 anonim ***** válasza:

Nekük tavaly júniusban hunyt el Csimbi 16 évesen végelgyengülésben augusztusban érkezett meg PomPom.Nem éreztem azt,hogy a helyébe lépett volna,miért is kellett volna,hiszen mindketten mások.

Nxugodtan vigyél magadhoz új kutuyust,Lizzinek már biztos helye van a szívedben:)Csak vigyázz nehogy úgy járj mint én,hogy néha Lizzinek szólítsd még az új jövevényt:DD

2009. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges várni.

Ha igazán szerettél egy kutyát,akkor azt nem fogod elfelejteni. De ha veszel helyette egy másikat,az mindenképp segít feldolgozni,könnyebbé teszi,és rájössz,hogy ilyen megesik,és az élet megy tovább.

Nekünk 4 évesen pusztult el a bulmasztiffunk,de mi 1 hét után beszereztünk egy másikat. És szerintem abszolut nem volt gyors,a kiskutya szebbé tette a mindennapjainkat,könyebben el tudtuk fogadni,hogy az előző kutyusunk elpusztult.

2009. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:

3 éve ilyenkor még 3 gyönyörű kutyusom volt:(

aztán elment 2 éve télen szívrohamban a 17 éves labrador-újfundlandim, tavaly decemberben pedig az angol szetterem:(most már "csak" 1 Brooklynom(németjuhász) van, de nem szeretnék másik kutyát, amíg Ő van nekem.:) ha úgy érzed, hogy kész vagy egy új kutyust szeretni, szerintem itt az ideje. hidd el, mindig fogsz rá emlékezni, ha imádtad, örökre benned marad az emléke!

sok sikert az új kutyuhoz!

2009. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem mindenképpen várj még egy kicsit hogy feldolgozhatsd az emlékét! nem fogod elfelejteni a kutya az ember legjobb barátja, igazi családtag.

Sajnálom a kis blökit!

2009. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
Miért halt meg szegény ilyen pici korban? Nagyon sajnálom!
2009. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs:'(:(
2009. júl. 28. 15:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!