Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor áll fel rendesen egy...

Mikor áll fel rendesen egy németjuhász füle?

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom amíg kölyök addig lelóg, ha már felnőtt akkor egyenesen föl áll. (nem biztos én így hallottam).
2008. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Már azért 2 hónapos korukban feláll a fülük a németjuhászoknak.

Amugy meg kinek hamarabb,kinek később,de pár honaposan már áll.

2008. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én németjuhászomnak emlékeim szerint még fél évesen sem állt úgy ahogy kell :) 1éves koráig (addig kölyök) fel kell neki állnia!
2008. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az enyém csak 3/4 némtejuhász, 1/4 roti. Az egyik füle 4 hónaposan gyönyörűen állt, a másik kajla volt. Nagyon aranyos volt, szerettem volna, ha úgy marad, de rövidesen a másik füle is felállt. Így viszont gyönyörű lett!!!
2008. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi!megnyugodtam,akkor még van egy kis idő!!
2008. okt. 18. 21:54
 6/9 anonim válasza:
80%
Szia ö aszt szeretném meg kérdezni hogy mikor áll fel a füle a németjuhászomnak mert már 4 hónapos szerinted mikor állhat fel a füle kérlek írj visza mert tudni akarom.
2008. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
szia 4 honapos a németjuhászunk és már 14 hetesen ált a füle.de van améknek késöbb már láttam olyat is.
2009. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
az enyémnek hat hónaposan ált fel mindkettő szépen! fontos, hogy sok csonterősítőt adj neki az első 1 évében. Az én kutyámon lehet látni, hogy odafigyeltem rá! Ugyan szuka, de a kiállása és fizikuma alapján elsőre kannak nézik.
2010. jan. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Julianna08 válasza:
Én most vettem egy 8 hetes németjuhász szukát, de a fülei nem állnak. Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy ennek bizony már állnia kell. Teljesen elkeserített. Vigasztaljatok meg, hogy ez nem így van, és még van rá idő 2-3 hónap, hogy felálljon a füle.
2012. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!