Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 honapos németjuhász szukám...

4 honapos németjuhász szukám erös nyurga csontozatu nagyon gyorsan nöl mindenki mondja hogy sovány de a kaját rendesen megkapja mit agyak neki amitöl felszed de 27%százalék alatt van a fehérje mennyisége?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 11:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

tegnap 19:58

Nem az számít, mit ajánlanak, hanem az, a kutya miként emészti meg azt a bizonyos tápot. Hasmenés lehet---nem megfelelő neki az a táp,

többet kap, mint , amennyit fel tud dolgozni.

2012. szept. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát igen, de azért mégis számít valamit, mert amit meg senki nem ajánl, azt meg se veszem. Mivel mindenki szerint jó táp, gondoltam, hátha. De nem, és legalább már 6 félét próbáltunk. És evett kevesebbet és többet is. Mindegy, egyelnőre bélflóra erősítőt kap.
2012. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
ciki vagy nem hogy tegyek ide fel képet??valaki mondja már meg!!!részletröl részletre
2012. szept. 7. 17:47
 14/22 A kérdező kommentje:
21kg 4 honapos hogy lehet ide feltenni képet
2012. szept. 8. 18:16
 15/22 anonim ***** válasza:
Felmész pl a Képfeltöltés.hu oldalra. Ott betöltöd a képedet. A linket másolod és ide beteszed.
2012. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

4 hónaposan hogy lehet szűrve dp-re? 6 hónapos korban csinálnak előszűrést és felnőtt korában a véglegest, addig még bármi lehet.

4 hónaposan 21 kg? Szerintem sok. Nekem bullmasztiffom van, most néztem meg az oltási könyvét, 4,5 hónaposan volt 19 kg és azért a bullmaci nagyobb testű, mint egy nj.

Napi 1,25 kg kaja is rengetegnek tűnik, ebben a korban kb. 30dkg körül volt a kutyám napi adagja (Happy Dogot evett). Lehet, hogy vékony a kutyusod, de hogy magasságra hirtelen nő, az tuti. Milyen magas?

2012. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Így leírva a súly sok. Átlagban ahány hetes, annyi kiló. Ez az átlag, hangsúlyozom.

Valóban a sok találgatás helyett jó lenne pár fotó.

2012. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok a 21kg 4 hónaposan egy felnőtt korban 35-40kg-os kutyától.
2012. szept. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ezekszerint a baj nem a növekedéssel, hanem inkább a hízással van!!! Sürgősen vegyél vissza az etetéséből, ráadásul ha vékony csontú, egy életre sántikálhat, ha már kölyökként elhízik! Az én németjuhászom most lesz a héten 8 hónapos, 58 cm és emellé 24 kiló! Gondolom a Te 4 hónaposod nincs ilyen magas, szoval biztos, hogy el van hízva!!!
2012. szept. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ja és aki azt mondja, hogy sovány, annak fogalma nincs, hogy kell kinézni egy kölyöknek, ne hallgass rájuk! Gondolom az állatorvos nem gondolja, hogy sovány!
2012. szept. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!