Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hány és fosik a kutyám?...

Miért hány és fosik a kutyám? 10 hónapos németjuhász.

Figyelt kérdés
Ma hányt elöször és ment a hasa is a reggeli tápot és slájmt hányt. délután jön hozzá a doki. kamillateát föztem neki lehütöttem kicsit azt itatjuk vele 3 órája nem hányt de csak pihen. nagyon ideges vagyok mert féltjük.a vedlés végén vagyunk és lehet hogy ször került a gyomrába ? mert reggel láttam hogy ette a füvet.
2009. júl. 28. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Megmérted a lázát??
2009. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem .Éetünkben elöször van kutyánk és mi tanuljuk a kutyanevelést kutyaiskolába is járunk minden héten kicsi korától.
2009. júl. 28. 15:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak elrontotta a pociját mert akkor szokták enni ha fáj a hasuk.Nem hiszem hogy szőr került a gyomrába mert hogyiskerülne meghogyha kerül is azt ki kakálja.
2009. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*a füvet
2009. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok hogy elrontotta a gyomrát mert tegnap este olyan mohón evett, pedig nem bélpoklos többször hagy ott ételt.
2009. júl. 28. 15:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor biztos az a baja:)De majd az orvos eldönti:):) Remélem nincs komoly baja:)
2009. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bélfertőzése is lehet. írd meg, hogy mit mondott a doki! Jobbulást a kutyónak.
2009. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

gondolt végig,hogy mit evett, esetleg valami nem emészthetőt is bezabálhatott.

a 7 hónapos kutyám az erdei séta alatt talált egy táskát,tele romlott kajával,nejlonzacskókban.( hajléktalanok hagyták ott ,a melegben )

mire észrevettük többet bezabált.

egész nap furcsa volt,még jó hogy nem mozgattuk meg ,pihent, este és reggel wc-zett.

majd délelőtt kiokádta a zacskókat.

volt olyan hosszú benne,hogy a kutyát kellett letolni róla :)ráléptem a végére, a kutya meg hátrálva kiköpte.

1 óra alatt 5-6 szor hányt.kb 30dkg zacskó volt a gyomrában több darabban.

ivott, és semmi baja nem lett.

egy napig koplaltattuk,és csak rövid kis sétákra vittük ki.

2009. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat már este 6 körül nagyon jol volt vágyott sétálni.E stére ugyanolyan huncut volt játszott mint máskor . A doki mondta hogy aznap ne adjak neki enni. Nem adtam pedig nagyon éhes volt.Ma kicsit kevesebb adagot adtam neki hálaz istennek semmi baja.Még1x köszi mindenkinek.
2009. júl. 29. 13:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen. :)
2010. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!