Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szállodában kutyával?

Szállodában kutyával?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok, aki már volt szállodában kutyával, hogyan érezte magát? Az étterembe beengedték a kutyust, vagy a szobában kell hagyni?

2012. szept. 4. 17:27
1 2
 11/13 sippara ***** válasza:
100%

Ma 10:46, a kutya csak a "pult másik oldalára" nem léphet az aktuális szabályok szerint, oda, ahová eü könyv nélküli ember sem. Az, hogy az étkezőhelyiségbe bemehet-e, az teljes mértékben az étterem vezetőjének/tulajdonosának döntése (mivel az étterem magánterület).


Kérdező, ha amúgy nincs gond a kutyával, akkor nyilván ott sem lesz (pláne 1-2 óra alatt). Valamiért a leírásodból azt vettem ki, hogy általános probléma a vonyítás, félreértettelek, bocsánat :)

2012. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 jbondka ***** válasza:
100%

Magyarországon szerencsére egyre több szálláshely van és étterem, amik fogadnak kutyásokat is!!

Itt rákereshetsz:

[link]

2012. szept. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, túl vagyunk az első szállodás hétvégén. A szállodában inkább azt mondanám, hogy elviselték a kutyust, azért nem kifejezetten rajongtak érte (legalább is én így éreztem). Az étterembe nem lehetett bevinni, a teraszon már el voltak pakolva az asztalok, esetleg ha még kint vannak, akkor oda talán megengedték volna hogy bevigyük. A kutyusom nagyon jól viselkedett, egyedül a vacsoránál mikor egyedül hagytuk akkor ugatott (ettől féltem kicsit), amiért szerencsére nem szólt senki, de semmi rosszat nem csinált, normálisan viselkedett mindenhol, a kirándulást nagyon élvezte.

Ez egy szervezett kirándulás volt, de ha egyénileg szervezem akkor mindenképpen körültekintően megnézem, hogy mennyire fogadják el a kutyust, és oda megyek amit a legmegfelelőbbnek tartok mindannyiunk számára, hiszen Ő is családtag.

2012. szept. 10. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!