Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Taste of the wild-al aki...

Taste of the wild-al aki etet, egy kis segítség?

Figyelt kérdés
Most érkezett meg, arra számítottam a zsákon érthetőbb etetési útmutató lesz mint a honlapon, hát nem, ugyanaz. Mégis mit takar ez a "cup" ? Kávés csésze, vagy olyan pohár amit adni szoktak a tápokhoz? Na de az mindegyik táphoz ugyanakkora? Mert Acanás poharam van. Hány grammot jelenthet vajon? Amúgy most olyan 30 kilós a kutyám, de még kölyök, növésben van.

2012. szept. 5. 10:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nemtom mennyit ér már a válaszom, de én hosszas kutyakodás, méricskélés után úgy döntöttem, hogy egy cup egyenlő 100 gramm, tehát az én kutyámnak kb 200-300 gramm kell, ezt meg úgy alakítottam, ahogy jónak tűnt. ha hízott, ment a hasa kevesebbett kapott, ha sovány volt, többet, így szépen beállítottam neki... utána már megjegyzem. kölyöknél persze nehezebb :S
2012. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!