Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor szokták beadni a dexafor...

Mikor szokták beadni a dexafort injekciót a kutyának?

Figyelt kérdés

A használati utasítás ( www.nebih.gov.hu/data/.../Dexafort_injekcio_haszn.pdf )alapján sok mindenre nyújthat megoldást.


Akinek a kutyája már kapott ilyet, az mire kapta és bevált-e?



2012. szept. 5. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:

Hol látod, hogy szükség lenne rá? Honnan gondolod, hogy egyáltalán van bármiféle háziállatom? (Elnézést, hogy kinevetlek, de ez nagyon mókás feltételezés egy egyszerű kérdés alapján.)

Csupán szó lett róla az ismerősi körben, érdekelnek az ilyesmi dolgok, és kíváncsi vagyok, semmiféle hátsó szándékom nincs, csupán a tudásvágyamat csökkenteném.


...de hát természetesen mindenki magából indul ki, és ilyen kiinduló alappal nem csodálom, hogy így állsz hozzá egy kérdés megválaszolásához, és válasz helyett okoskodva hülyeséget kérdezel...

2012. szept. 6. 14:12
 2/4 anonim válasza:
Szerintem menj el egy állatorvoshoz. Ő biztos, hogy tudja (:
2012. szept. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

csak most olvasom ezt a kérdést,sajnos,de hátha másnak még segít!

az én kutyám fulladásra köhögő roham ellen kapta .szerencsére használt.

2019. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pollenallergia miatti vakarózás ellen kapta a kutya.
2019. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!