Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, amikor eljön a...

Mit tegyek, amikor eljön a nap, hogy be kell adatnom a végzetes injekciót?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt már feltettem egy kérdést, hogy: Ti hogyan éltétek meg, amikor tudtátok, hogy a kutyátoknak már nincs sok hátra". sokat segítettetek, de mindig kattog az agyam. A férjem közölte, hogy ő nem akar akkor ott lenni. Én azóta naponta birkózom a gondolattal, hogy milyen lesz nekem ott lenni és a szemébe nézni, megfogni stb. Arra gondoltam, hogy van egy szomszéd bácsink, akire mindig lehet számítani és a kutya is ismeri már sok éve. Szerintetek jó ötlet őt áthívni, hogy ott legyen amikor beadják az injekciót? Jobb volna a kutyának, ha a gazdija lenne vele? Persze úgy gondoltam, hogy az előtte lévő percekben megnyugtatom és megsimizem, mintha mi sem történne, de utána magára hagyom félig idegenekkel. Olyan szörnyű, össze szorul a szívem. Nem tudom mit tegyek. Sajnos úgy látjuk, hogy hetek, napok kérdése :-( Aludni sem bírok, néha már úgy érzem jobb volna túl lenni... Amíg jön utánam és eszeget, addig nem tudok dönteni.
2012. márc. 12. 17:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam a korábbi kérdésedet. Mi a baja a kutyusnak? :(
2012. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a macskámmal volt ugyanez, tudtam hogy meg fog halni, de nem mertem vele maradni akkor. Így utólag nagyon megbántam :(

Mindenképpen maradj vele.

2012. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%

Hát... én is megjártam ezt a pokolba vezető utat, nem is egyszer :( Rettenetesen nehéz, de én biztos nem hagynám a szomszédra... Ha nem leszel ott Vele, sose fogod magadnak megbocsátani... szerintem!

Kitartás!

2012. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron altattuk el Zeuszkánkat, novemberben meg Fáncsikánkat. Mind a ketten nagyon öregek voltak már, Zeuszkám kaukázusi medveölő, még le is bénult. Az én párom is elmenekült itthonról. Én zokogva fogtam mind a kettőt az ölemben és simogattam a fejecskéjüket, amíg el nem aludtak. Borzasztó érzés volt 17-18 év után így elengedni őket, de arra gondoltam jobb így nekik, mint betegen, fájdalommal kínlódni hagyni, azért mert szeretem őket. Nyugodj bele. Jobb lesz neki úgy, ha békésen elalszik, és nem szenved.
2012. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj vele! Jobb lesz neki ha azzal lesz az utolsó perceiben akit szeret! Nagyon sajnálom szegénykét! :(
2012. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
18.10-es vagyok. Mindenféleképpen te, mint gazdi maradj vele, a te arcoddal, simogatásoddal aludjon el a kis drága!
2012. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ott vele.
2012. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 tetris ***** válasza:
100%

Te maradj ott vele, ne a szomszéd bácsi. Azt a pár pillanatot, amíg véglel elalszik az állat, hadd tölthesse veled, akit a világon a legjobban szeret. Nyugodtabban, boldogabban fog végleg eltávozni, ha közben simogatod a buksiját, és érezheti közben, hogy mennyire szereted.

Az utolsó pillanatig maradj vele, hiszen ő az életét is odaadná érted, annyira szeret. Ennyit mindenképpen megérdemel.

2012. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat. Nem tudom hogy ők ilyenkor mit hisznek. Nem hiszi azt, hogy én aki szeretem és mindent megadok neki, azt gondolja segíteni akarok, erre a halálba küldöm? tudom, hogy ez most bugyután hangzik.
2012. márc. 12. 18:47
 10/29 anonim ***** válasza:

Nekem nincsen kutyám (majd lesz),de amiket írtok már attól majdnem elsírtam magam :'(

Maradj ott vele!

2012. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!