Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Ti Amstaffotok is nagyon...

A Ti Amstaffotok is nagyon önfejű és makacs?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok csinálni ha ezt tapasztaljátok?
2012. szept. 5. 22:03
1 2
 1/14 sippara ***** válasza:
100%
Kutyaiskola. Egy staffhoz vagy naggggyon kell "vágni" a kutyázást, vagy egyenesen ovi, aztán kutyaiskola.
2012. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát nem egy labrador az biztos! Kutyasuli ha nem értesz a neveléséhez (ezt most nem rossz indulatból írom) Mivel terrier vér is van benne ezért eléggé makacsok!:D
2012. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak mint minden terrier ;)
2012. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezt írni akartam, nyugi nem vagyok az a fajta aki csak "nagyképűségből" tartja és nem foglalkozik vele, meg nem tudja, hogy milyen kutyát vett, nagyon is tudom mire vállalkoztam!:) Kutyasuli?!Neeem...Teljesen feleslegesnek tartom.2,5 hónapos az Amstaffom és egy szóra "ül" "gyere" "marad" ha annyit mondok neki "nem" mitcsinálsz" egyből tudja, hogy rosszat csinált.DE ugye Amstaffom van és nagyon makacs, ha nem akar szót fogadni, akkor nem is fog már ismerem annyira, erre kellene nekem tipp, hogy ilyenkor mit csináljak vele?Saját tapasztalatokat kérnék!
2012. szept. 5. 23:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 éves múlt... most 2,5 hónapos a tied? Kan, szuka?
2012. szept. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert ha kan akkor majd ivarérettségnél (ha addig nem ivartalaníttatod) lesz vele a legtöbb "gond" az enyém tiszta zizi mostanában. Behívható, csak néha alkalmi süket, és csak a 3. szólásnál jön ide. Kicsinek egy tündér volt, mindent elsőre megcsinált. Tervben volt a kutyasuli, de nem érzem szükségét amíg úgy érzem minden helyzetet tudok kezelni. (plusz nincs 40000ft-om...)
2012. szept. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 sippara ***** válasza:
Egy kutyával nem 2,5 fél hónaposan vannak gondok, már csak azért is suli egy staffal, mert ezt gondolod. Iszonyú kemény kutyák és ivarérésre úgy a fejedre nő, hogy azt se fogod tudni, fiú vagy-e vagy lány...
2012. szept. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 sippara ***** válasza:

*2,5 hónaposan

bocsánat, korán van :)

2012. szept. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Aszongya két és fél hónaposan jólnevelt, hehe:D Na várd majd ki a 10 hónapos- 1 éves kort, kíváncsi vagyok, hogy fogsz vele boldogulni. Attól tartok, súlyos problémák lesznek, ha már most nem tudod, mit csinálj vele, ha nem akar valamit megcsinálni. Én is kutyasulit (vagyis ovit) javasolnék.
2012. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
2,5 hónapos kan kutya.
2012. szept. 6. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!