Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez egy komoly...

Szerintetek ez egy komoly kutya hirdetés?

Figyelt kérdés
Mikor elolvasok egy ilyet nem akarom elhinni, hogy komolyan gondolják. Nem akarok pesszimista lenni de 15.000 Ft-ért még szaporítótól sem kap yorkie kiskutyát.
2012. szept. 6. 05:22
 1/5 A kérdező kommentje:
2012. szept. 6. 05:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak ilyenek, én azokon is csodálkoztam hogy "megunt háziállatát ingyen befogadom" láttam már egy csomót, gondolom akinek megunt háziállata van az hirdeti, aki meg a hirdetéseket nézi nem fog boldogan felugrani hogy végre ingyen odaadhatja valakinek a többezres állatot. Kutyánál meg mégúgyse, főleg ha a hirdető írja hogy nincs pénze:S Akkor mivel fogja etetni? Már csak azért se adnék így még keveréket se neki.
2012. szept. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 10 e ft.-ért vettem tenyésztőtől a yorki kiskutyámat. tenyészésből kizáró hibája volt, igy a tenyésztője jelképes összegért adta oda.
2012. szept. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: Az tök jó, de egy ilyen hirdetésre: "Nincs pénzem megvenni, kérlek legyen olcsó." szerinted bármelyik ember, aki nem egy pénzéhes állat, odaadna egy kiskutyát? Vagy bármilyen állatot? Mert én nem, mivel komolyan, ha nincs pénze megvenni, akkor lesz oltani, etetni, cuccokat venni neki, ha beteg dokihoz vinni?
2012. szept. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként lehetséges, hogy egy tizenéves írta ki a hirdetést. Nekem több ismerősöm is volt, akinek a szülei csak úgy engedtek kutyát, hogy menhelyről-vagy keveréket, mert az ingyééé van, meg ők nem fognak kiadni több tízezer ft-ot kutyáért. De a kislány ragaszkodott a yorkihoz/csivavához/bolognese-hez,stb. Szóval lehet, hogy csak egy kislány írta ki. Igazából régen én is szerettem volna tk-s kutyust, de anya azt mondta, hogy gyűjtsem össze rá a pénzt, mert ő csak az oltásait,kutyaház,játék,kaja stb. fizeti, de a kutyáért nem ad ki pénzt :/ (nem tudom milyen gondolkodás:D) Igaz, egy kevi kutya tévedett be hozzánk, úgyhogy ő maradt, de lehet ha most lennék fiatal, én is kiírnék egy hirdetést:D
2012. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!