Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen hirdetés? Létezhet...

Ez milyen hirdetés? Létezhet ekkora átverés?

Figyelt kérdés

[link]


"Az anyával ha jól emlékszem 1 X voltunk kiállításon, akkor kitűnő és CAC lett. Törzskönyv megoldható, úgy 120 000 forint lenne az ára."


Valaki mondja már meg, hogy ez mégis milyen hirdetés? Létezik, hogy valaki ennyire hülyének nézi a népet?


2012. aug. 21. 10:08
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom sírjak e vagy nevessek..

de azon beszakadtam,hogy nincs kedvem törzskönyvet csináltatni..Ilyet szól..De még oda is szúrja "te nem tudsz,csak én tudnék,de nekem nincs sok kedvem hozzá" xdxd


jópár részen röhögtem,siralmas része az hogy kutya életét felteszi licitálni..Ez elég siralmas dolog,nem tudom az emberi hülyeség és primitívség meddig fajul még.

De legalább nem lesz több ufófejű kölyke ez vígasztal.

2012. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
amint látod vannak egy páran... neki meg csak egy ilyen hülye kell aki megveszi a kutyát...
2012. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:

Állapot: Használt

Szállitási és fizetési mód: Levelként előre utalás után


És ez a csúcs:

Nos, persze elméletileg lehetséges, hisz mindkét szülő törzskönyvezett, de én ilyen dolgokkal már régóta nem foglalkozom, mert macerás és tk. nélkül is el tudtam mindig adni a kutyusokat. Ráadásul csak én tudom intézni, Te nem, nekem meg nem sok kedvem van hozzá. A törzskönyveztetéshez kell fedeztetési jegy (2000 forint), alombejelentő jegy (2000 forint),maga a törzskönyv 5500 forint, de mivel én már régóta nem vagyok tag, így nekem mindezeknek a duplája lenne. Mindezeket egyébként a MEOE honlapján megnézheted magad is. Nem tudom, hogy mi miatt kéne a törzsköyv, de törzskönyv helyett szívesen odaadom mindkét szülő törzskönyv másolatát, hogy tudd kik az ősök.


Nem is gondoltam, hogy ilyen létezik vaterán. És hogy ezt igy lehet :( Pffff. És még ő teszi idézőjelbe az embereket.

2012. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha jól emlékszik, anya állat 1x volt kiállításon:) És ha nem emlékszik jól? Lehet, hogy egyszer sem?
2012. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:

3,ik vagyok


Várjatok, utánanéztem, rákerestem az Erzsébettelepi Johnra. Szinte csak apróhirdetésben van találat, hol fedez, hogy kölyke van eladó, hol utolsó kölyke eladó.


Végül megtaláltam a ....nevezzük tulajdonosa honlapját:

[link]


Azon kivül, hogy elmagyarázza a bemutatkozásban, hogy a csivavaát kint kell tartani (inkább én megyek ki hozzájuk !!!), nincs neve, aláirása sehol, még a kapcsolat menüben sem tudjuk meg hogyan hivják az állatbarát tenyésztőt. Ez nem semmi.

2012. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az összes elért címet csak kitalálta? Meg az egyiknek azt írja nem csináltat törzskönyvet, következő érdeklődőnek meg már lehetséges...Elképesztő.
2012. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
Én is rákerestem Ezsébetteli Johnra, vagy nagyon sok utolsó kölyke van (ugyanazokkal a képekkel) vagy ugyanazt a kiskutyát akarja eladni több különböző embernek. Már vaterán meg teszveszen is megnyerte valaki.
2012. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:

Kérdező: Maydy4(9) Téma: Érdeklődés

Tisztelt bodesz66! Azt szeretném megtudni, hogy a saját honlapján miért nem szerepel egy helyen sem az Ön saját neve? Egy tenyésztőtől ez alapfeltétel kedves Ildikó! Az,hogy nem szerepel a kennel helye az oldalon már meg sem lepődök. A 7.hó 12-én született csiviknek volt kedve törzskönyvet csináltatni? - Maydy4


Nah kiváncsi vagyok mit fog írni XD Az Ildikó nevet egy fórumhozzászólásnál találtam...jobban mondva ott is csak hírdeti a dolgot:



Sziasztok!


Ha csivavát szeretnétek gyertek el hozzám! Jelenleg 3 szuka és 3 kan kölyök vár gazdára a Zsebrevágott kennelben. Mindegyik kölyöknek Erzsébettelepi John (Süti) az apja. Az Ő képét láthatjátok a képek között. E-mail: bodesz66@citromail.hu


Ildikó

2012. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:

:)


Mozgalom bodesz66 ellen és nagyfokú érdeklődés az igen termékeny Erzsébettelepi John iránt!!!


Mit csinálhatnánk még??? Az érdeklődőknek, a vavőinek nem tudunk vhogy szólni? A hozzászólásokat a vaterán ő kezeli, tudja törölni? Én sajnos nem értek a vaterához...

2012. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:

Tisztelt Maydy4! A nevemet nem tartottam fontosnak, a honlap ugyanis nem rólam, hanem a kutyáinkról szól! Akit érdekel a nevem, vagy hogy hol lakom, az felhív, vagy ír e-mailt. A honlappal és a törzskönyvezéssel ezer éve nem foglalkozom, mivel a nélkül is el tudtam adni a kutyusokat. Most éppen csupán azért raktam fel őket ide, mivel nyár lévén nehéz eladni a kiskutyákat! EGY ÚTTAL FELHÍVNÁM A FIGYELMÉT AZ AUKCIÓ LEÍRÁSÁNAK UTOLSÓ MONDATÁRA!!! - bodesz66



hamar válaszolt :)

2012. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!