Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy tacskónak nyugodt természe...

Peti1521 kérdése:

Egy tacskónak nyugodt természete van? Megrágcsálja e pc gépnek a zsinórját?

Figyelt kérdés
Szobámba szeretném majd tartani de nem tudom hogy jól meg lesz-e ott.

2012. szept. 6. 09:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mindegy milyen fajta, a kölyökkutya olyan, mint egy gyerek, mindent kipróbál! De ha többször rászólsz, mikor éppen csinálja, akkor előbb-utóbb rájön, hogy azt nem szabad!

Amennyire lehet, rejtsd el a vezetékeket, amit éppen nem használsz, azt meg húzd ki a konnektorból! Így ha megrágja, legalább nem üti meg az áram!

2012. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tudom nem ide tartozik de az én kutyáim (westie) soha semmit sem rágott szét csak a saját játékaikat, ....máshoz az első rászólás után nem nyúltak...sőt volt saját rossz cipője és mindig kikereste a cipők közül ha rájött a rághatnék....pedig hagytam én egyedül is a lakásban...
2012. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rendedben! nagyon köszönöm a válaszokat :D. Nem a szobámba hanem az egész házba csak az én szobám lesz a fő helyiség XDD.
2012. szept. 6. 12:58
 14/14 anonim válasza:
Senki sem volt jó tapasztalata a tacsikkal? A hosszú szőrűt ajánlom (főleg a szukát), a legnyugodtabb tacskófajta. Nekem mostanra már 2 is van és teljesen nevelhetőek, korrekt kis ebek. Az első kutyus egyszer rágta meg az előszobában a net kábelt, kapott érte a fenekére és azóta eltelt 7 év, semmihez nem nyúl, ami nem az övé. Be lett tanítva és póráz nélkül viszem. A gépem a földön nyitva az oldala. Nemrég jött az új kutya (menhelyi, fajtiszta hosszú szőrű szuka) 2 éves nem volt szocializálva, szintén semmihez nem nyúl, nem kotor, nem tép, sőt 1 hét alatt szobatiszta lett:) Extrém nyugodt típus a hosszú szőrű, gyorsan adaptálódik, igazodik az ember életviteléhez. Ha nem hiszel nekem olvass utána. Egy gond van csak 2 naponta porszívó, semmi több:) Bátran ajánlom ezt a fajtát, nem bánod meg, viszont nehéz szerezni, nem nagyon tenyésztik:(. A legaktívabb a szálkás, ezután a rövid szőrű (a legelviselhetetlenebb a nyulásztacskó rövidszőrű). Remélem segítettem:)
2012. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!